gibanje cen stanovanj v prihodnosti

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
Leto nima samo nekaj tednov.

med šolskim časom, so pa itak do 17h al 18h v šoli, podaljšanem bivanju...
wink-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Resno se vprašam, koga in kaj žene nekoga da kupi stanovanje veliko 30m2 za preko 100 tisočakov. Kaj res vse službe na tem svetu obstajajo samo v Ljubljani? Mogoče je čas da se ta centralizacija konča, ker to je že na meji kriminala.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Jaz tudi pravim da sem Mariborčan, v resnici pa sem iz sosednje občine. Enako kot Trzinčani.

Panima veze.... noben mi še ni odgovoril why the hell kupit 30m2 za več kot 100k v Ljubljani.

Za foro... za pol denarja se je dalo kupit nekaj več kvadratov, 100 metrov od obale... ;)
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
50% razlika, glede na to da se obala šteje kot luxuz, jebena 30m2 garsonjera sred LJ pa nemogoč prostor za normalno življenje. Hočem povedat, da je trg skregan z logiko. Centralizacija pa reže ostanek Slovenije vedno delaje. Ja ampak če si tega želite, pa rinite tja. Škoda samo, da se drugje ne da kake pametne službe več dobit, kot v prestolnici.
 
Nazadnje urejeno:

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
sej ni treba živet. večina jih dela cele dneve, vikend pa vikendi itd.

čas je hebena dobrina. zdravje tudi. vsakodnevna vožnja pa to ubija.

stanovanja v LJ imajo ceno zaradi služb, lahkotnosti življenja, ki so na koncu neke sorte luksuz. če imaš še za vikend v naravi je to to.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
Jaz tudi pravim da sem Mariborčan, v resnici pa sem iz sosednje občine. Enako kot Trzinčani.

Panima veze.... noben mi še ni odgovoril why the hell kupit 30m2 za več kot 100k v Ljubljani.

Za foro... za pol denarja se je dalo kupit nekaj več kvadratov, 100 metrov od obale... ;)

Ker noben pri zdravi pameti noče stanovati v kakem Kočevju ali Tolminu, če je kdaj študiral v Ljubljani.

Pustimo sedaj tiste tantadruje, ko prišel največ do tretje vasi.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Če bi človek imel v Kočevju službo, ti moram povedat, da je Kočevje prav lep kraj.
Sam sem včasih stanoval v bloku v blokovskem naselju drugega največjega mesta. Takrat mi je po glavi rojil sam direndaj, torej čage, kolegi, diskoteke, kafiči, babe... Danes ko lahko rečem da je polovico življenja že za mano, pa mi je celo predmestje že preveč prenaseljeno. Bi zlahka šel še kakih 15, 20 km stran. Verjemi, pride čas ko imaš službe in dela z strankami vrh glave, in vse kar si želiš se skriva v treh črkah: M I R.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: 8888