Generalno čiščenje

heinz

Pripravnik
29. apr 2016
75
14
8
Ima kdo kakšno priporočilo za izvajalca za generalno čiščenje stanovanja v Ljubljani. Potrebujem celostno čiščenje, od tal do stropa, torej tudi luči, pohištva, oken, vrat, žaluzij, tal, pečice, hladilnika. Potrebno bi bilo tudi globinsko očistiti sedežno garnituro in kuhinjske stole.

Lahko na ZS.

Hvala
 

heinz

Pripravnik
29. apr 2016
75
14
8
Hvala za priporočilo, vendar kot berem na njihovi nimajo niti klasičnega sesalca s sabo....

Kaj mora zagotoviti naročnik pred začetkom čiščenja?
faq-zapri@3x.png

Zavedamo se, da ima vsak svoje želje in zahteve. Vsi Beeping čistilci so opremljeni z vso zaščitno opremo, profesionalnimi krpami, učinkovitim univerzalnim čistilom, generalnim čistilom za vodni kamen ter čistilom za steklene površine. Za povrh pa bo vsak Beeper poskrbel še za čistilec tal.
Za popolno čiščenje pa je potrebnih še nekaj malenkosti. Prosimo vas, da Beeprju pred čiščenjem zagotoviti sesalnik, univerzalno čistilo za tla, čistilo za indukcijsko ploščo in kakšno priročno vedro. V kolikor boste želeli in imeli pripravljeno tudi posteljnino, bo Beeper le to tudi zamenjal.

tako da za generalno čiščenje verjetno ne bodo primerni, saj rabim tudi globinsko očistiti sedežno garnituro in kuhinjske stole.

Verjetno jih ti uporabljaš za redno čiščenje?
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Jaz vem za ene , računajo od 15-18 eur/ h / os. Prideta navadno po 2, če te zanima, javi, pa dobiš kontakte .....

Sam jih navadno uporabljam, ko se menjuje najemnik...., je drago, vendar poštimajo vse....., res pa je, da za temeljito čiščenje ure, kar letijo.....
 

heinz

Pripravnik
29. apr 2016
75
14
8
Daj kontakt prosim, pa koliko plačaš za koliko kvadratov, jaz imam cca 80m2.

Hvala
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Koliko ur dela bi se predvidelo za čiščenje novogradnje pred vselitvijo, če ima kdo izkušnje?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Ne, saj je vprašanje na mestu, žena + tašča...ampak gre se bolj za pomanjkanje časa. Že itak bo selitev naredil selitveni servis, potem pa še naj nekdo opravi čiščenje in lahko vse rešimo v enem dnevu. Drugače pa saj veste kako to zgleda, delovna akcija ko pride familija, pa mora nekdo kosilo kuhat, pa pijača, etc...pa gre en teden okoli :)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.214
5.236
113
Koliko imaš svinjarije? Pri nas so sami pospravili in v grobem čistili za seboj. Parketar na koncu sesal. Okna sem dala počistiti - pač zunaj malo od fasade poflekano, znotraj od kakega beleža ipd je bilo treba dol "praskati". To sta dva delala 8 ali 10 ur, je bila cena 200 ojrov na počez. tla sem sama pomila. Več pa, kot rečeno, ni bilo treba.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Nekako tako ja, saj vsak mojster pospravi za sabo, ampak detajlno vseeno ne...torej okoli 200 eur, hvala.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Darjan najmanj 12 eur na uro potem pa vse zavisi, ali imaš po oknih še staro folijo, ki bo lim spustila, ometane štoke z malto, ali je vse samo za na fino prebrisati. Na počez, se ne da reči, sploh ne brez ogleda.....
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.214
5.236
113
Darjan, to je dobil, ker je predhodno po telefonu rekel toliko, brez da bi videl. Ko sem ga ob letu klicala, če bi spet prišel, pa šipe normalne, ne glih zasvinjane od gradbenih del, pa žaluzije, je bila cena 400€. Tle sem se pa jaz zahvalila...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
Darjan, to je dobil, ker je predhodno po telefonu rekel toliko, brez da bi videl. Ko sem ga ob letu klicala, če bi spet prišel, pa šipe normalne, ne glih zasvinjane od gradbenih del, pa žaluzije, je bila cena 400€. Tle sem se pa jaz zahvalila...
...in vzela krpo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.214
5.236
113
Takrat res... Moj je naredil "prvo roko" zunaj s strajfixim pol pa jaz s krpo čez. Čeprav tiste šipe k je treba na lojtro plezati, pa vseeno raje moj pomije. Nisem perfektna... Za na lojtro z več kot tremi stopničkami nisem...