Garmin problem

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Torej moja navigacija me ju3 noče spravit do sicilije.

Problem je sledeč;

Nastavim državo, otok, kr eno poljubno mestece (zberem enega, ki ga ponudi sam),
stisnem POJDI, in pol cca. 2 minuti računa pot. Ful počasi letijo procenti, pride
do 99%, pa mi napise; Nemoram izračunati poti, premalo pomnilnika.

Gor je naloženo samo tisto, kar je že bilo, torej razne demo pesmi, sam nisem nalagal
niti enega bajta...

Torej kaj naj storim, ju3 (danes) grem na pot pa mi navigacija noče dat podatkov?

Naj jo komaj v rimu začnem uporabljat? Nebi rad prisel v rim, pol pa ista pesem...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Mogoce poglej tole >> http://www.garmin.si/faq.php?faq_id=45441905

Vprašanje: Imam nüvi 660. Ko hočem nastaviti pot do neke lokacije mi nüvi javi "Pomnilnik za točke poti je poln".


Morali boste izbrisati uporabniške nastavitve.

Postopek:
Ob ugasnjeni napravi se dotaknite in držite spodaj desno na zaslonu in nüvi prižgite. Ob tem ves čas držite prst spodaj desno na zaslonu! Med nalaganjem vas bo nüvi vprašal če želite pobrisati vse uporabniške podatke. Odgovorite mu z "Da".

S tem ne boste izgubili vaših Priljubljenih; edina stvar, ki se pobriše, so nastavitve države, jezika... To pa preprosto nastavite tako, da za državo izberete Slovenijo in sledite napotkom na zaslonu.

Prav tako vam predlagamo, da na nüvi nadgradite programsko opremo.


Navodila za nadgradnjo:

Nadgradnjo dobite na Garminovi spletni strani ( http://www.garmin.com/support/download_details.jsp?id=1921 )

Baterija nüvi mora biti polna vsaj do polovice!

1. Na svoj računalnik s spletne strani prenesite nadgradnjo
2. nüvi priklopite na računalnik in počakajte da se prijavi (v Mojem računalniku boste videli 2 nova diska)
3. Poženite nadgradnjo
4. Ko je prenos nadgradnja končan, nüvi odklopite od računalnika
5. nüvi se bo nadgradil
6. Postopek je končan

 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Naredi najprej ruto do pol poti, pol se nekje vstavi in še od tam naprej naredi ruto...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Imeli podoben problem na Nuviju 360. na koncu smo ugotovili, da je bilo vklopljeno za tip poti "peš". Preglej to nastavitev in po potrebi preklopi na avto.

LP
Gargy

PS: ruta je bila za Maribor - Munchen
 

Podobne teme