Garmin nuvi 1390t POMOČ

yamahayzf

Zelenc'
17. nov 2014
4
0
1
Pozdravljeni sem bolj nov v svetu navigacij, sedaj sem zacel uporabljati garmin nuvi 1390t, nalozil sem kartografijo City navigator Europe NT 2015.20 use po navodilih.
Problem je nastal pri prikazovanju omejitev, ubistvu mi ne kaze pravilnih omejitev zanima me kaj moram narediti da bo zadeva delovala.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.753
114
63
In kaj ti kaže namesto pravih omejitev
sprasujem se.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Saj ni problem, da nihče ne bi znal odgovorit, problem je, ker si napisal tako, da razen tebe ni nikomur drugemu jasno kaj te sploh muči.
Daj kako sliko, opiši kje je napaka, da še lahko kdo drug preveri itd
 

yamahayzf

Zelenc'
17. nov 2014
4
0
1
Napaka je takšna da mi namesto 50km/h kaze 60km/h. Pa zanima me se za prometne informacije naj bi moja naprava to omogočala. Potem ko dam išči ponudnike fm nekaj takega mi ne najde nič, če pa ga hočem dodat me pa sprasuje za neko kodo.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.580
689
113
toti Maribor
Ne vem no, kaj vam naj človek še reče. Omejitve, ki jih prikazuje naprava so zgolj informativne narave in še zdaleč ne točne. Ker se le-te spreminjajo jim posodobljene karti včasih niso kos, za to pa se vse netočnosti lahko javijo na proizvajalca kart. Še ekrat si zapomnite, da napravi ni 100% za zaupat in je potrebno še naprej gledat cestno signalizacijo.
bonk.gif