Garmin nüvi 3597LMT

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Hvala za info, dela kot mora
nahrung002.gif
.
 

Smer

Pripravnik
4. maj 2009
68
6
8
Kranj
Čeprav je že preteklo veliko časa, pa nisem odreagiral na dano rešitev, se pač pač po vsem pretečenem času lepo zahvaljujem 18 zimoniju za pomoč pri moji težavi. Istočasno se opravičujem, ker je preteklo toliko časa.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Pred dnevi sem posodobil zemljevide na zadnjo verzijo in je vse delalo brez težav. Danes pa sem opazil, da mi je pri instalaciji zemljevidov pobrisalo vse točke, ki sem jih imel shranjene pod priljubljene. Ko sem te točke poskusil povrniti z Garmin ekpresom se mi Garmin ne zažene več. Zagon sem poskusil brez da bi bil Garmin kam priklopljen, potem s kablom za računalnik, polnjeneje preko USB in nobenega uspeha. Ven sem vzel kartico, prst držal v vsakem vogalu posebej, nobene spremebe, pri vsakem poskusu zagona naprava pride samo do napisa Garmin, naprej pa ne gre. Ima kdo kakšno idejo, kako naj ponovno zaženem Garmina?
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Pred dnevi sem posodobil zemljevide na zadnjo verzijo in je vse delalo brez težav. Danes pa sem opazil, da mi je pri instalaciji zemljevidov pobrisalo vse točke, ki sem jih imel shranjene pod priljubljene. Ko sem te točke poskusil povrniti z Garmin ekpresom se mi Garmin ne zažene več. Zagon sem poskusil brez da bi bil Garmin kam priklopljen, potem s kablom za računalnik, polnjeneje preko USB in nobenega uspeha. Ven sem vzel kartico, prst držal v vsakem vogalu posebej, nobene spremebe, pri vsakem poskusu zagona naprava pride samo do napisa Garmin, naprej pa ne gre. Ima kdo kakšno idejo, kako naj ponovno zaženem Garmina?

Kontaktiraj@popotnik
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
380
123
43
Če kdo rabi malo drugačne zapise ikon za nuvi 3597. Datoteko razpakiraj v mapo TEXT na napravi.

KAM ? - IŠČI
POGLEJ ZEMLJEVID - ZEMLJEVID

Ali želite napravo izključiti ?
PREKLIČI - NE
IZKLOPLJENO - DA

Ikona
TRACKER - SLEDILNIK

27910.png
30242.png
28773.png
 

Priponke

  • sl_SI.zip
    55,8 KB · Ogledi: 86
  • Všeč mi je
Reactions: nuvi3790

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Pozdravljeni!
Mogoče kdo ve, kje se da dobiti nosilec za to navigacijo? Men je prisesek ratal zelo "neelastičen", tako da mi kaj kmalu odpade s stekla.
Nekaj gledam pa dobim samo v Angliji, vendar je vrjetno sedaj carina od tam. Ali paše tudi od kake druge navigacije, npr. 42, 44 54 itn.?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.870
5.469
113
Kje bi pa dobil samo držalo za 2405? (to kar drži nuvi na kugli)

Ajde lahko je tud z priseskom v kompletu...