Gardaland in okolica

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
To poletje gremo v Gardaland, glede na to, da je tudi ta mali že dovolj velik za vse naprave.
Radi bi še nekje v bližini (ni nujno čisto zraven) prespali in si potem naslednji dan ogledali še kaj drugega. Kaj se splača pogledati?
Morda kakšen predlog za spanje, lahko tudi kamp.
Obstajajo morda kakšni ugodni aranžmaji s kampom, kot so recimo za Legoland na voljo?
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Kamp:

http://www.lepalmecamping.it/

Imajo tud bungalove, oz. nekaj v tem stilu, do Gardalanda greš skor lahko peš...

Za pogledat je marsikej, samo dva dni ne bo dost... Sicer pa na hitro maš tam še Movieland, Safari park, akvarij, Aqualand...
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
676
11
18
Oglej si Sirmione, da se sprehajat po obali Garde. Veliko je za počet. Kolesarjenje...
Mi smo spali na nekem kmečkem turizmu poleg Sirmionea (Agriturismo Armea) in je bilo cenovno kar dostopno, pa še vince je teklo zvečer.
 

pikapoka07

Pripravnik
6. dec 2013
212
3
18
To poletje gremo v Gardaland, glede na to, da je tudi ta mali že dovolj velik za vse naprave.
Radi bi še nekje v bližini (ni nujno čisto zraven) prespali in si potem naslednji dan ogledali še kaj drugega. Kaj se splača pogledati?
Morda kakšen predlog za spanje, lahko tudi kamp.
Obstajajo morda kakšni ugodni aranžmaji s kampom, kot so recimo za Legoland na voljo?

Še en glas za Le palme camping. In ne samo, da greš lahko v Gardaland skoraj peš, temveč lahko dejansko greš peš ali s kolesom. Kar je zelo velik plus, saj če greš z avtom, si zvečer fertik za kakšno uro, da prideš s parkinga.
Priporočam vsaj dva dni Gardalanda = sezonska karta. :)

Safari park/ZOO je fajn, gardsko jezero naokoli je urejeno = kopanje,....
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
kje se pa dobijo ugodne karte samo za gardaland?

Med ostalim tukaj https://www.gardaland.it/it/sconti-e-promozioni/

Tud če nič ne znaš italijansko, zapomni si magično besedo "sconto". :)

Drugač pa opozorilo, mi smo par let nazaj šli v Gardaland na 1 dan in se sproti odločili, da bi kje blizu prespali in ostali še 1 dan. Pa so bili vsi kampi tako zasedeni, da smo šele v četrtem kampu izprosili par kvadratov prostora, da smo prespali v dveh Quechuah.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
ali ni en živalski vrt, po katerme se voziš s svojim avtom?
pol pa še še dodaš tam nekaj tko :)
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Mi smo se odločili za ponudbo v povezavi...

kamp Cisano

Glede cene karte za Gardaland sem pa zasledil da naj bi se dobile karte najceneje z kuponi za 50% popust, ki se izrežejo iz embalaže Kellogg's kosmičev (dobijo se v Mercatorju). To je popust na polno ceno za odraslega, ki je 40€... Če prav razumem (zadevo sem bral na enem nemškem forumu) bom s tem kuponom za 2 odrasla in enega otroka plačal 60€, kar je mnogo ceneje kot družinska karta... Gremo v sredo, bom poročal če je tako kot si trenutno predstavljam.

Če pa je že kdo slučajno koristil to možnost pa seveda prosim za podrobnosti ;)
 

Priponke

  • gardaland.png
    gardaland.png
    2,1 MB · Ogledi: 946

steiner

Pripravnik
2. sep 2007
69
0
6
Mi smo se odločili za ponudbo v povezavi...

kamp Cisano

Glede cene karte za Gardaland sem pa zasledil da naj bi se dobile karte najceneje z kuponi za 50% popust, ki se izrežejo iz embalaže Kellogg's kosmičev (dobijo se v Mercatorju). To je popust na polno ceno za odraslega, ki je 40€... Če prav razumem (zadevo sem bral na enem nemškem forumu) bom s tem kuponom za 2 odrasla in enega otroka plačal 60€, kar je mnogo ceneje kot družinska karta... Gremo v sredo, bom poročal če je tako kot si trenutno predstavljam.

Če pa je že kdo slučajno koristil to možnost pa seveda prosim za podrobnosti ;)

Ta karton daš na blagajni in dobiš popust. Smo koristili letos v začetku maja
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
steiner, hvala za info!! Mi poveš točno koliko Vas je bilo in koliko ste plačali? Ker berem v drobnem tisku, da naj bi na enega odraslega moral biti en otrok... Vnaprej hvala ;)
 

steiner

Pripravnik
2. sep 2007
69
0
6
steiner, hvala za info!! Mi poveš točno koliko Vas je bilo in koliko ste plačali? Ker berem v drobnem tisku, da naj bi na enega odraslega moral biti en otrok... Vnaprej hvala ;)
Dva odrasla in dva otroka. Plačali smo pol cene po ceniku, kolk je pa to zneslo pa ne vem, ker se nisem šel jaz drenjat na blagajno :)
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
43
www.citroenar.com
Najlažje je preko interneta ... Tickets ...

36€ karta za odraslega ..plačaš in spirntaš, potem greš direktno do vratarja, ki te poskenira in si notri.

Če prideš malo po odprtju pred vhod, zna bit zelo velika gužva pred blagajnami.
S svojo karto sprintano od doma, prihraniš ta čas.
 

MetBla

Zelenc'
8. apr 2019
3
0
1
steiner, hvala za info!! Mi poveš točno koliko Vas je bilo in koliko ste plačali? Ker berem v drobnem tisku, da naj bi na enega odraslega moral biti en otrok... Vnaprej hvala ;)
Živjo,
Kako je bilo z vašim kuponom? V drobnem tisku piše, da kupon lahko koristijo samo za državljani A, D,CH,F, NL ... SLO ni omenjena.
So vas vprašali za osebno?
Hvala!!!
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Živjo,
Kako je bilo z vašim kuponom? V drobnem tisku piše, da kupon lahko koristijo samo za državljani A, D,CH,F, NL ... SLO ni omenjena.
So vas vprašali za osebno?
Hvala!!!

Zdravo,

Prav gladko je šlo vse skozi... Teta vzela kupon in dala karte po polovični ceni :) Ne spomnim pa se ali je tudi pri nas to pisalo v drobnem tisku
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Ja, jaz sem pa danes v Mercatorju bral letošnji drobni tisk. Kupon je veljaven en mesec manj (lani ga je bilo potrebno porabiti do 30.6., letos že do 31.5.) in tudi tistega teksta o državljanstvu lani ni bilo :/ In še poseben dopis, da bo osebje zahtevalo veljaven osebni dokument... Brb...

Prosim poročaj če bo šlo skozi... Srečno ;)