Galaxy Note 10

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Ne vem no, danes je točno še en mesec do uradne predstavitve. Koliko časa je trajalo, da je recimo Note9 prišel lansko leto na police?
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Verjetno je še malo prezgodaj, da bi si kdo od insiderjev upal deliti informacije.

Bi bilo pa super, če bi bila akcija podobna kot lani. Upam samo, da ne bodo kakšni brez veze bundli. Mislim pa, da je treba slediti Američanom, ki za zvestobo dobijo kar konkretne ugodnosti.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Samsung Galaxy Note10 to go on sale in South Korea starting August 23
gsmarena_001.jpg


12 July 2019
Samsung Android Rumors
Yonhap News Agency is reporting that the Samsung Galaxy Note10 could be available in stores across South Korea on August 23 quoting local carriers' insiders. The launch on the new Note line is scheduled for August 7 while pre-orders will likely start on August 9.
gsmarena_002.jpg

According to other rumors Samsung will sell the Note10 exclusively in its 5G version in South Korea while international users will get a 4G option as well. This move is due to the high 5G adoption rates in Samsung’s home market 3-4 million users are expected to get a 5G subscription before 2019 comes to an end.

Note10 and Note10+
The Galaxy Note10 is expected to come in 6.3 and 6.7-inch versions priced at KRW 1.2 million ($1,020) and KRW 1.4 million ($1,190) respectively. Earlier today we got another price leak which suggests the Note10 will sell for €999 ($1,125) while the Note10+ will go for €1,149 ($1,295) in Europe.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Ko dva različna telefona. :D

Mene zanima, če je kdo opazil razliko na zaslonih (ne notch, ampak kaj drugega).

Ker se Samsung kar precej blati, zaradi nekaj česar niso storili oz. so opustili projekt in pustili da Kitajci delajo na tem projektu (oni pa ga verjetno imajo narejenega, samo ne bodo dali vn).
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Glede na videno na predstavitvi veliko marketinga (kje ga pa ni), ampak z vidika produktivnosti, ki me najbolj zanima, pa je poglobljeno sodelovanje z Microsoftom oziroma naveza Samsung Mobile-Windows in vse večja integracija med aplikacijami zelo dobrodošla in korak v pravo smer. Zgleda, da smo dobili S-Urface Phone.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Mene najbolj moti pri MAte 30 pro => NOTCH ... potem pogledas starejsi model P30 pro.. WTF ?
Spet kr neki:valjamse:
Spet se oglašajo neki pacijenti, ki soloh ne vedo kje so. Kaj si z marsa padel. Kaj ima to veze z Samsung Galaxy Note 10

mate 30 pro še sploh ni predstavljen, tu pa že vsi pametni.
Ti pa ne pametuj preveč.
Če je kaj wtf efekt je to, da ga nekateri že nosijo naokoli.
Huawei Mate 30 Pro spotted in the wild once again
gsmarena_000.jpg


07 August 2019

What is it about subways that makes the Huawei Mate 30 Pro come out of hiding? In its second trip to the wild the phone is once again snapped riding the tube and once again in a design-protecting case that hinders our view.
What little we can gather from the image below the Mate 30 Pro will retain the notch (just like the earlier leak suggested) and it will likely serve for face identification.
Sadly, once again we don't get a look at the rear of the Mate 30 Pro, which is subject to a lot of questions.
gsmarena_001.jpg

A recent case maker tried to predict the camera array of the Mate 30 Pro, showing a circular camera hump with three lenses. Rumor has it the Mate 30 Pro will pack two 40MP cameras - the first with a huge 1/1.7-inch sensor and the same RYYB filter as the P30 Pro for increased light capture, and the second 40MP meant for ultrawide shots. The third sensor should have 8MP resolution and telephoto lens on top.
https://www.gsmarena.com/huawei_mate_30_pro_spotted_in_the_wild_once_again-news-38565.php

WTF Pa brez veze imet tolk različnih tem odprimo eno temo Mobilni telefoni pa naj serjejo ti pacijenti eden čez druzga saj itak nima veze kaj se piše na tem forumu.
Mislm moderatorji res ste pacijenti, da ni večjih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: PHOBiA

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
Jaz bi raje predlagal da ti dobiš forum za vse izbruhe in umotvore, ki jih doživljaš na dnevni bazi
 
  • Všeč mi je
Reactions: BigPoppa

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
Spet kr neki:valjamse:
Spet se oglašajo neki pacijenti, ki soloh ne vedo kje so. Kaj si z marsa padel. Kaj ima to veze z Samsung Galaxy Note 10


Ti pa ne pametuj preveč.
Če je kaj wtf efekt je to, da ga nekateri že nosijo naokoli.
Ti vse verjameš kaj vidiš na internetu. Zakaj bi ga pa tale mulc mel vzepu, predstavljen pa še ni.. mislim wtf efekt 2.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Prižgal ga še nisem, ker ni časa, se bomo popoldan igrali, ampak v roko pa sede super, izdelava top, aura barva ful občutljiva, ampak gre itak v clear view in ne bo nadležnih madežev.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Tudi z clear ovitkom se poznajo odtisi na ovitku. ): Drugače pa lep telefon in kljub veličini se ga lahko drži.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Drži, predvsem za N8 in N9, ampak je bilo na sprednji strani vseeno manj vidno kot na samem telefonu.

Sedaj na 10-ki so pa našli res dobro rešitev, samo ozek rob za komande, ovitek pa sem vzel moder in je super glede odtisov. Verjetno so beli in sivi ter celo črni bolj občutljivi na umazanijo.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Čisto plavi ali se kaj skozenj vidi? Drugače sem pa presenetljivo zadovoljen z zaznavanjem prsta, vsaj po izkušnji z Xiaomijem.