GA+ Kuhinje

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Katastrofa od ponudbe, ki jo oglašuje GA+ Kuhinje. Oglašujejo nekaj kar že v naprej vedo, da je nemogoče izpolniti zapisano. Naročeni so bili izdelki z rokom dobave 5-7 dni vendar tudi po 3 tednih ni ne duha ne sluha o dobavi. Kličem v ponedeljek in vsakič dobim odgovor, do bo do konca tedna roba pri nas. In to se ponavlja. N njihovi strani pa piše, da je vse na zalogi. Torej samo enkrat GA+ Kuhinje in nikoli več
 
  • Wow
Reactions: MieleFan

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
To so tisti nateguni, ki so šli v stečaj in nategnili x dobaviteljev, naslednji dan pa začeli z novim imenom +.
In pri takih pričakuješ, da se bodo držali dogovorov?
Jaz sem z največjim užitkom šel v njihov salon, pogledal ponudbo in zanimive rešitve in šel potem kupit drugam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff in hermann

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.033
76
48
Katastrofa od ponudbe, ki jo oglašuje GA+ Kuhinje. Oglašujejo nekaj kar že v naprej vedo, da je nemogoče izpolniti zapisano. Naročeni so bili izdelki z rokom dobave 5-7 dni vendar tudi po 3 tednih ni ne duha ne sluha o dobavi. Kličem v ponedeljek in vsakič dobim odgovor, do bo do konca tedna roba pri nas. In to se ponavlja. N njihovi strani pa piše, da je vse na zalogi. Torej samo enkrat GA+ Kuhinje in nikoli več
Poznam kr neki folka,ko so nasedl njihovim akcijam.Tud zdej,mislim da oglašujejo na tv in slišim na radiu.Da dobiš pomivalca za 1 eur itd.
Ta folk,sploh ni dobil kuhno v roku,kot so se dogovorili.Ampak je trajal v nedogled z obljubami,da bo da še nej mal počakajo itd.
Drugo kar je.Imajo zelo slabe materjale kuhinj...klump od klumpa...da je folk norel...
Mi na pamet ne pride,da si naročim pr njih kuhinjo...tud če mi ponudijo -80% na vse....