free AV SW za neprofitne organizacije

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
V eni slo neprofitni organizaciji so me prosili, ce bi jim lahko malce v red njihova 2 PCja. Ker je trenutno gor resnicno vse, vkljucno z virusi, bosta oba PCja delezna najprej formata.

Malce se mi je zataknilo pri izbiri antivirusne programske opreme. Za home userje sem ponavadi izbral kar AVG in do sedaj se mi je vedno OK obnesel. Zdele sm pa mal gledu njihov EULA in vidm da uporaba AVG free ni dovoljena za neprofitne organizacije
frown-1.gif


Tko da, zbiram ponudbe/priporocila, kero alternativo lahko uporabim. Glavni pogoje je seveda da je free, tudi za commercial use oz vsaj za neprofitne organizacije.
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
Neki sm clo ze uspel najdet, pa me samo zanima ce kdo pozna Comodo AntiVirus . Pise da je
Citat:
Comodo AntiVirus 2.0 Beta, subsequent beta versions, and the final release version will each be available to businesses and home users at no charge .

Bo treba jutr nardit testni install, pa pogledat kaj se skriva za temi besedami. Aja, a ma kdo ksn virus za posodet
smile-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Avast je free samo za domačo uporabo. Včasih je bil za organizacije Active Virus Shield, ki je deloval na osnovi Kasperskega, samo ga je AOL ukinil kake pol leta nazaj.