Franc Kramar

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Rip ... edino zdej se bo pa AB za nadomestno poslanko postavila samo sebe, Čeprav ni bila niti izvoljena ... :bonk:
------------------------------------
" ... " Butale so male, Butalcev pa preveč" ! ..." :jezen:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Rip ... edino zdej se bo pa AB za nadomestno poslanko postavila samo sebe, Čeprav ni bila niti izvoljena ... :bonk:
------------------------------------
" ... " Butale so male, Butalcev pa preveč" ! ..." :jezen:
Matr si pameten - vsak nadomestni poslanec NI BIL IZVOLJEN, ampak je pač bil naslednji na listi volilnega okraja.

Drugače pa ja, vsakega je škoda, edino kar mi pri Kramarju ni jasno, ker je bil že zelo dolgo bolan in odsoten, zakaj ni odstopil, pa bi AB že zdavnaj zasedla njegovo mesto, če bi se mu pa izboljšalo, pa bi spet ona odstopila in bi on nazaj prišel - ja vem sanjam.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Matr si pameten - vsak nadomestni poslanec NI BIL IZVOLJEN, ampak je pač bil naslednji na listi volilnega okraja.

Drugače pa ja, vsakega je škoda, edino kar mi pri Kramarju ni jasno, ker je bil že zelo dolgo bolan in odsoten, zakaj ni odstopil, pa bi AB že zdavnaj zasedla njegovo mesto, če bi se mu pa izboljšalo, pa bi spet ona odstopila in bi on nazaj prišel - ja vem sanjam.
Verjetno vsak upa, da bo ozdravel. Pa tudi poslanska plača ni kar tako. Če bi odstopil, ne bi dobil nič. Sicer pa rip. Kolikor sem ga poznal, je bil odličen župan in dober človek.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... še na Nova spletki spoštljivo o njem ...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
Matr si pameten - vsak nadomestni poslanec NI BIL IZVOLJEN, ampak je pač bil naslednji na listi volilnega okraja.

Drugače pa ja, vsakega je škoda, edino kar mi pri Kramarju ni jasno, ker je bil že zelo dolgo bolan in odsoten, zakaj ni odstopil, pa bi AB že zdavnaj zasedla njegovo mesto, če bi se mu pa izboljšalo, pa bi spet ona odstopila in bi on nazaj prišel - ja vem sanjam.
Ker je ona zelo samovsecno od njega zahtevala da odstopi ko jo je sarec presenetil z odstopom in ni bila vec ministrica. In babse ni pricakovalo da ji bo rekel ne.

slava mu (za sam zaradi te pokoncne poteze)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ker je ona zelo samovsecno od njega zahtevala da odstopi ko jo je sarec presenetil z odstopom in ni bila vec ministrica. In babse ni pricakovalo da ji bo rekel ne.

slava mu (za sam zaradi te pokoncne poteze)
Nisem vedel - če je tako, je prav, čeprav po drugi strani spet neumno, da so imeli ves čas enega manj pri glasovanjih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi