Formula 1 sezona 2021

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.317
9.685
113
kod Džej-Zija
Itak vse skupaj en velik BS. Sploh tista, ko moštvoma ponudijo, katero kazen si bosta izbrali. Kot froci, ko jim foter reče, en ornk fonc ali 3 nalahko. Brezveze, tole z dirkanjem nima več ničesar skupnega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.254
6.521
113
Farsa masija je to bilo ja. Lujz pa kot receno…
Ej, moogce pa je mislil da bo max pokleknil.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.254
6.521
113
Nja, mislim da je konec igre fantje.

Abu dabi so skrajšali za 5 ovinkov, pomeni spet je power steza -> ergo blm wins 8th.

To bo dolgo bolelo...če bo sploh kdaj nehalo...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
RB pripravlja teren na velik crash dogodek :evil:

boli, kako boli :evil:
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.254
6.521
113
Hja alfa tauri če bi se kako vmešal, ampak ne vem če se sploh lahko. Mogoče na štartu bottasa rešijo...lujz bo predaleč.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.254
6.521
113
Horner govori o izgubljenem naslovu konstruktorja, da za to potrebujejo čudež.

PS, no saj glede na spremembe proge ga bo tudi potreboval max.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.254
6.521
113
Ne vem zakaj tako mislite. Kljub vsem bedarijam in agresiji, ki je delal v jeddahu, je vseeno bil 2. In ni zaradi napak bil ob zmago, ampak je enostavno merc lujza prehiter. Karkoli bi max naredil, bi ga lujz vseeno prehitel. Pač ne gre proti boljšemu avtu, pa tudi če si max.
Tudi v BRA je bilo isto, tam tudi ni mogel nič naredit...

Časi, ko lahko voznik naredi sekundo, dve, razlike so mimo..zdaj je govora o nekaj desetinkah, kar pa zlahka material nadoknadi.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.953
9.095
113
39
MB
ker se mu enostavno vidi, jaz sem bil presenečen ko sem videl koliko časa že vozi f1, deluje precej bolj zelen.

me pa nekak ne čudi, da navijajo zanj predvsem bivši navijači šumija.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.254
6.521
113
Meniš torej, da je max počasnejši oz bi lahko vozil hitreje, če ne bi bil "zjeban v glavi"?
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.853
349
83
Max bi definitivno lahko obranil napad lojza če nebi bil na medium gumah. Sumim da je RbR računal vsaj še na kakšen incident in bi lahko medium zdržale do konca. Lojz je bil na hard, ki so pa zdržale do konca. Avto od Max-a je bil čisto dovolj hitr za zmago.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69
I

Izbrisan uporabnik 474

Drži, tega mu manjka. Ker na vrh ne prideš drugače kot s komolčkanjem, tam pa moraš ubrati drugačno taktiko, ker vsaka pika šteje... Je pa tudi res, da bi bila zadeva zaključena, če ga nebi Meca 2x zradirala ven... Torej 2x DNF ne po svoji krivdi.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.853
349
83
DNF je imel samo v Silverstone in Baku. Baku ni imela mecka nič prste vmes. Pa še silverstone je pola pola. Lahko bi sam odnehal pa prinesel pike domov (tega še ne zna zaenkrat). uff sorry pozabil monzo. Tudi tam bi lahko kake pike domov prinesel. Mali rad počne bedarije.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Silverstone bo vedno stvar debate, kakokroli gledaš, je Max pustil dovolj prostora, BLM pa prehitro v ovinek in ga je odneslo. Vse ti pove primerjava BLM/Leclerc, kjer je Ferrari imel popolnoma isto linijo kot Max, BLM pa je uspel pravočasno in dovolj počasi vzeti ovinek... Kakorkoli, BLM ga je zradiral in nato še zmagal. Madžarska pa ob 9. mestu lahko šteješ kot DNF. Monza pa sta imela oba DNF (kot Baku), tako da je tam "status quo".
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.254
6.521
113
Mađarska je čisti DNF ja, če mu že nekdo očita UK, mu pa v HU res ni nič za očitat, če tega ne bi bilo, bi se zdaj že smejal...

ampak v UK je tudi moral pokazat kdo je šef, ker lujz se zelo rad igra s tekmeci, tako pa je naletel na nekoga, ki ne bo odnehal in prav je tako.

Po vojni je lahko bit general.
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.034
486
83
Max bi definitivno lahko obranil napad lojza če nebi bil na medium gumah. Sumim da je RbR računal vsaj še na kakšen incident in bi lahko medium zdržale do konca. Lojz je bil na hard, ki so pa zdržale do konca. Avto od Max-a je bil čisto dovolj hitr za zmago.
Mene najbolj impresionira, da je Hamilton na koncu postavljal najhitrejše kroge s starimi hard gumami. RBR ni imel šans, razen če bi bil ves čas kaos kot na začetku dirke.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.853
349
83
Mene bolj kot gume, fascinira to, da je mel sprednji wing zlomljen in je take čase klofu. Je mela pa mecka, samo 1km/h hitrejši top speed k RbR.