Formula 1 sezona 2021

I

Izbrisan uporabnik 474

Akcija "white power matter", da malo prcajo Lojzeka :D

Drugače pa kao Honda livery kot poslovilna od Honde
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
There’s a bit of fuck-you to McLaren and Alonso in there, too.

En izmed komentarjev. Hehe. Pomoiem je vseeno nekaj provokacije vmes.

Aja hvala. Skoda no.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.846
349
83
Mokro je. To bo spet zanimiva dirka. Mislm pa da bo Max zmagu, Bottas itak že po suhem nima za burek prot maxu, v dežju je pa itak čist zgubljen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Modni dizajner hamilton ima kar dobre moznosti danes. Ta proga bullom ne odgovarja tud ce sneg pada.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
Odvisno kaksno delo bodo opravili alonso, gasly, perez in lerk…ce jih bo lujz obvozil, potem se lahko zmaga. Ce pa se bo zapel, kot v sociju, pa pride na podium.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
Na inters vceraj max ni bil zako slab, kot potem v dry…mislim slab, pac za mercom kar veliko. Sem celo razmisljal da ima bolj wet setup, ampak da bi tako tvegali…
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Hamilton bi lahko imel vmes pogovorno oddajo. Se 10 krogov pa bi peter gasly lojzeta prehitel z alfo! Pa norris za njim. Sama mularija. Zanimivo vseeno. Zmaga bottasa je brezvezna. Perez je pa blestel, ko je odbil napad. Vsa cast.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.846
349
83
Bottas presenetil. Si nisem mislu da mu bo ratal, ampak jih je vse pošolal z lahkoto. Škoda za čarlija pa lojza da nista šla do konca brez boksov. Bi blo bolj zanimivo pa maybe nebi mest zgubila.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Za Bottasa se vidi, da so ga bremzali na puno za dobrobit BLM. Dobra dirka iz njegove strani. Max rutinirano, brezveze na glavo napadat, če je BLM zadaj in tvegat uničit gume. Perez pošolal BLM, kolk je dolg in širok, tak kot je Tsunoda BLM na začetku. Malo mi je škoda LeClerca, ampak bolid je na drugem nivoju kot RedBull. Gasly in Norris na koncu skoraj se pošolala jokico. Mimogrede, Gasly in Alonso sta BLM tudi podarila po eno meato, tako da bolj žalostna predstava "najbolj, smešno oblečenega vseh časov."
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.846
349
83
Bottasa ni potrebno bremzat. Človk ma vsako sezono momente k zmaga z lahkoto pol je pa na naslednji dirki 16. Max pa ne da ni hotu napadat, ni mel materiala za napad, drugač bi ziher šov na zmago. K pa vidš da nimaš šans je valda neumno forsirat.
Lojz se mi pa zdi da je čist super pelu. Prov poskrbel je da smo mel show, k za dežno dirko bi bla kr mal boring. On pa Sainz. Mislm pa da so lojzu iz boksov dirko uničl. Mogu bi jih odjebat pa it do konca, kar bo pa bo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kocka