Ford F-150 Lightning

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.201
183
63
Sicer ne vem kaj ma vw veze, ampak zihr je kul. :) Tesla je šlampasto vkup narjena (poglej jo v živo), se vidi, da nimajo pojma kako se avto sestavi. Verjetno se bodo sčasoma popravili, ampak glede na ceno si tega ne bi smeli privoščiti. Avta mi ni mamica kupla, ne živim v hotelu mama in pač hočem kolk tolk kvaliteten izdelek za svoj denar. Elektromotor in baterijo zna vsak vtaknit v avto. Sicer pa vsakemu svoje, nikjer ne piše, da je ne smeš kupiti. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Kaj da ne zamakajo panorame pri vagovcih?Sodeč po slikah na netu, je VAG to pozabil napisat med brezplačno dodatno opremo.
Če so zato krivi zamašeni kanali, za njih ni kriv lastnik če avto vozi na pooblaščenega.
Če pa so kriva tesnila ki po treh letih spustijo, pa to dovolj pove o kvaliteti.
Pa ne da samo panorama zamaka. Celo ko prtljažnik odpreš, vsakič zmocis prtljažnik.
Sorry ker sem off, ampak nekdo drug je "klasificiral" proizvajalce avtov
 

Priponke

  • FB_IMG_1622006010389.jpg
    FB_IMG_1622006010389.jpg
    210,7 KB · Ogledi: 147
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
To je to, ko so prioritete, da je avto lep in geeky, ne pa nujno funkcionalen. Zamaka pa marsikje tudi avte brez panorame.
 
Nazadnje urejeno:

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Seveda je fake. Tako kot je full self driving fake.
Gre za preizkušeno metodo nategovanja investitorjev in splošne javnosti za namen pridobivanja prednosti pred konkurenti. To ni nič novega in tudi termin vaporware ni nov. 20-30 let nazaj je bil uveljavljena praksa računalniške industije vse dokler ameriški DOJ ni stisnil Microsoftu jajca v šraufštok in zagrozil, da ga bodo razkosali na 72 komadov zaradi takih praks.

> Vaporware is a product which is announced and/or being developed, but never released, nor ever cancelled.

> In the United States, announcing a product that does not exist to gain a competitive advantage is illegal via Section 2 of the Sherman Antitrust Act of 1890 ...
Mislim, da tam ni imelo nič veze s tem, temveč z monopolnim položajem na trgu. Zato je MS rešil Apple pred propadom s finančno investicijo.