Flirtanje na facebooku

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
1
16
Citat:
Uporabnik Vegeta pravi:
ksz

Dolg nism bil tuki pa sm se res lepo nesmeju

Jst sm par dni nazaj eno dečvo mal hebu v eni skupini na FB in se ji je zdel zamal.. No mi je pač pisala na messenger da mi pove svoje...

in tega je 5 dni..... in preko 12000 sporočil.. že

upam da bom kmal uletu vanjo k budala v puf!
In kaj znaš? Pogovarjat se preko neta?.. hjoj mladiči

20. avg 2007
7.978
2
38
Titograd
Citat:
Uporabnik hrci pravi:
Citat:
Uporabnik Vegeta pravi:
ksz

Dolg nism bil tuki pa sm se res lepo nesmeju

Jst sm par dni nazaj eno dečvo mal hebu v eni skupini na FB in se ji je zdel zamal.. No mi je pač pisala na messenger da mi pove svoje...

in tega je 5 dni..... in preko 12000 sporočil.. že

upam da bom kmal uletu vanjo k budala v puf!
In kaj znaš? Pogovarjat se preko neta?.. hjoj mladiči
Dokler paziš da ne padeš v friendzone ni nič izgubljenega še. Da pa mi pade takoj je pa isto ko da bi v roccota ali na ribičijo šel....

SHTF

Pripravnik
6. jan 2017
189
2
18
Za devetimi gorami
A če ti punca na prvem zmenku zafarba ko kuhan rak, to pomeni, da si ji všeč, je to dober znak? Zame je blo prvič, ona pa je malce starejša, je že bila v eni vezi. V glavnem sva se poštekala, sledi naslednje srečanje. Koliko je potrebno hitet z naslednjimi koraki? Pohitim, predno uvidi, kakšen razstresen [cenzura] sem v resnici? Službo imava že oba, tipična delavska klišejska zgodba iz 70ih.

matej_

Fizikalc
25. okt 2007
1.135
10
38
mogoče je pa zato zafarbala, ker ji je bilo fejst nerodno, kakega "lepotca" ma pred sabo. pomojem s te moke nau kruha.

po nasvete pa na alter kam pa drugam

SHTF

Pripravnik
6. jan 2017
189
2
18
Za devetimi gorami
Citat:
Uporabnik matej_ pravi:
mogoče je pa zato zafarbala, ker ji je bilo fejst nerodno, kakega "lepotca" ma pred sabo. pomojem s te moke nau kruha.

po nasvete pa na alter kam pa drugam
Včasih v spovednico v cerkev, dandanes pa na forum, nimaš kej
Blaženih svetnikov tukaj ne manjka xD