Flirtanje na facebooku

mikimaus

Zelenc'
18. sep 2014
28
0
1
>> če že prek interneta boljše da greš na neke zmenkarije al pa kaj podobnega, kr fb ni ravno omrežje za take zadeve

To vidiš takoj. Folk ima ponavadi iste profilke na fb, kot tudi na ostalih omrežjih. Če jo najdeš na nekem date portalu, pobrskaš še na fb in to je to. Date portali so ponavadi ful omejeni in plačuješ neke vrste mesečno naročnino, da imaš funkcije, ki ti res omogočajo kakšen uspeh... drugače je bolj zabijanje časa.

Sicer pa nisem rekel, da katero nameravam dejansko gor spoznat ali jo celo povabit na dejt... probaš, če je kakšna luštna, ji pošlješ frend request in to je to. Če sprejme, greš korak dlje, drugače pa tudi nič narobe. Tudi ko greš na ribolov, ni rečeno, da bo ulov dober. Eni fb uporabljajo za igranje iger, drugi za igranje s puncami.
 

Rsk

Fizikalc
31. maj 2016
150
54
28
Ti verjetno igraš igre, ker ono drugo ti očitno ne gre
evil.gif
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Pogrešam gumb subscribe za teme na alterju, ker take teme vedno rad spremljam
evil.gif


Avtor poskusi ji prvo poslat sliko svojega Janeza, ker s tem vedno prebiješ led in avtomatsko dobiš zanimanje. Sicer pa sam osebno priporočam nakup vozila znamke Bmw po možnosti 6 cilindraša in nato redno objavljanje na Facebook slike, kjer držiš z levo roko volan z novo rolex uro, v desni pa vijolčni bankovec.... garantiram, da deluje hehe


Ok zdaj pa resno. Prvo poskrbi, da imaš za profilko neko svojo sliko in ne rože ali kake živali, ker takih je veliko. Poskrbi, da si na profilki videti vesel/simpatičen/dec na mestu, ravno tako na naslovnici. Profil imej izpolnjen toliko, da se ve iz kje prihajaš in kdaj si rojen. Pazi, da nimaš na zidu milijon objav od igric(farmwille...). Objavljaj kake smešne vice, youtube videe itd. Slike na katerih si pijan raje izbriši, če jih imaš.
Ok prvi klik punce. Roko na srce ogromno zavrnitev boš dobil že v štartu, ker pač takšno je življenje. Moral boš biti kreativen in drugačen, ker punce to iščejo. Ne je preveč podrobno spraševat, ker nobena ne bo neznancu razlagala o svojem seksualnem življenju, družinskih težavah itd. Meni je klepetat fajno, ker lahko v miru premislim preden kaj rečem, ker v real lajfu je hitro sranje. Če odpisuje počasi ali monotono odjebi, ker jo se ji ne ljubi ukvarjat s tabo....
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
KSZ,

brez veze te rituali, ker je itak vsaka drugačna. In zakaj bi se sploh s tem ubadal? Najbolje, da se z njimi obnašaš enako normalno kot z ostalimi okoli sebe. Če boš pa kaki padel v oko, bo pa čisto vseeno v katero smer imaš prečko počesano.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Jaz sem pred 10 leti svojo upecal na chatu od emule..je rabla pomoč okoli nekega driverja.. pa še podobne nicke sva imela. Očitno mi je bila zelo hvaležna za pomoč
smile-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Kaj če bi ti raje kak svoj fanpage naredil z imenom npr: 17-22 only, gor dal nekaj dobrih slik in ciljal samske pupe, stare med 17 in 22 let, ki imajo rade branje, vodko in bmw? Bi jih dobil noter vsaj 1000 v enem tednu in lahko še naprej razdeliš po svojih kriterijih...mislim da se ne boš toliko mantral, skrči seznam.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
pust fb, pejt na flirt strani, badoo, onaona... če dobro zgledaš, te bodo celo same začele kontaktirat
wink-1.gif
oz imaš veliko več šans, da se pogovor razvije, kot na fb.
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Poba, kar v živo jih napadi. Tule pa par nasvetov izpod peresa enega večjih mislecev s suxa. Vse drži.


Citat:
-Primer 1: sediš u bifeju in opaziš zanimivo osebo ženskega spola.
-nejprej jo začneš gledat tko da ona to opazi. (upaš da ji ne rata nerodno)
-potem si naročiš flašo đek denijelsa in ko te natakar vpraša če z ledom rečeš "bom kr s flaše pil" .ko piješ morš delat čim večje požirke tko da ispadeš "navajen". ko spiješ približno pol litra začneš z različnimi znaki opozarjat nase npr. glasno vpitje po mobitelu (najbolš da se delaš da govoriš z mamo, s tem ispadeš družinski tip), in ko spiješ celo flašo se delaš kokr se le da treznga . po teh zadevah te ženska verjetno opazi in takrat pristopiš k njej in ji ponudiš svojo družbo. če sprejme ji daš v roko ključe od svojega črnega bmwja in jo prosiš če te zapelje domov ker si preveč spiv. ( s tem daš videz odgovorne osebe) po tem se stvar sama razvije.

-Primer 2: pelješ mlajšo osebo na sprehod v živalski vrt (najbolj primerni so sorodniki) .tam oprezaš za samskimi mamicami. ko jo ugledaš ji neopazno slediš . ko se ustavite pri kletki z levi preskočiš varovalno ograjo in se delaš da to ni nč zate, nato začneš s hitrimi gibi izzivat leva in obvezno potisnit roko v kletko tko da ispadeš hraber. pol se počas odmakneš in zamahneš z roko kokor "to ni še nč". po teh dogodgih te bo opazovana ženska verjetno ogovorila .

-Primer 3: na smučišču:
ko jo opaziš ji začneš neopazno slediti in potem se v vrsti za sedežnico neopazno zrineš tko da potem z njo sediš. med potjo se pretvarjaš da te zanima narava in začneš komentirat dreves npr "poglejte gospodična kako lepa smreka, lubadar je še ni napadu, al pa joj kako je tukaj lepo se mi kar duša spočije ob pogledu na zasnežene gore) in po teh besedah je verjetno že blazno navdušena . ko stopita dol s sedežnice ji lepo pomahaš in mal pomižikneš pol pa usekaš smuk. pazt morš da te ma vedno v vidnem polju in pol morš z ful veliko hitrostjo med drevesa zapelat in med njimi vijugat na koncu pa še blazno delč skočt. pol jo počakaš u bifeju in se ji kej lepga zlažš.

-Primer 4. plaža:
brisačo morš dat čim bliži željene osebe. in potem se začneš nacejat s pivom (vsaj 7 jih morš ruknt) in piksne zlagaš lepo v vrsto. zelo bistveno je da med zapeljevalnim postopkom ne rigaš. super je da tud mal zakurš(če je le možno) zato ker te bo hitreje opazila (zarad dima). če hočeš velik dima namečeš mokro travo na ogenj in se delaš kot da nč ni (najbolš je da se delaš da si roke greješ) . ko se ji začnejo solziti oči zarad dima z boso nogo stopš na ogenj in delaš ob tem resn obraz.(punca bo takoj opazila blazno požrtvovalnost). potem ji sam od sebe ponudš pašteto pa kruh . če to ne vžge ji vržeš mivko v oči in rečeš "no pa nč". sam vam povem pašteta dela čudeže...

-Primer 5 : če ti je všeč soseda :
pozvoniš na domofon in se zlažeš da si poštar pol ji pa preoblečen v poštarja neseš gor polno škatlo za čevlje čebel in napišeš gor presenečenje (pazt morš da je preobleka res dobra da te ne spozna) .najbolši čas za to je seveda njen rojstni dan. ko ji izročiš škatlo greš hitro stran in za voglom počakaš. če zaslišiš krike je stvar dobr izpelana. potem jo čez kakšen teden pokličeš in jo povabš vn. sigurno bo rekla da ne more (obraz ima sigurno čist zabuhu) ti pa rečeš da je važna notranjost in ne zunanjost. s tem si praktično že zmagu.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Jap, jaz sem probal št.5, vse je šlo super in sem zih, da bi ratal.

Škoda je sam to, da nisem vedel za njeno kronično alergijo na čebelje pike
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18

Najboljše je, če ti je pupa všeč, da ji kar sprve napišeš da ti je dobra in če ti lahko pošle kake bolj sexy slike.. če si njej všeč bo vzela kot šalo, če pa ji nisi pa te bo blockala.. boš takoj vedel na čem si in ne rabiš imet mesečne priprave
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Odlično, najmanj 70% jih prime na to finto. Namreč itak so vse ki objavljajo, do konca potrebne.
Dobra definicija, garantiran uspeh
aplauz.gif
.
 

Vegeta

Pripravnik
12. maj 2014
43
0
6
ksz

Dolg nism bil tuki pa sm se res lepo nesmeju
hysterical-1.gif


Jst sm par dni nazaj eno dečvo mal hebu v eni skupini na FB in se ji je zdel zamal.. No mi je pač pisala na messenger da mi pove svoje...

in tega je 5 dni..... in preko 12000 sporočil.. že
aplauz.gif

upam da bom kmal uletu vanjo k budala v puf!
evil.gif