Film Dopust (1987)

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.305
5.334
113
Vem, sem porabila ne vem koliko časa, da sem sploh do naslova prišla. Če pogledaš na wiki od slovenskih igralcev - Valič npr, sploh omejen ni med filmografijo. Niti ne med vsemi slovenskimi filmi... Na tej strani je tudi taka revsna, da ne vem po čem bi iskal, če naslova ne veš. Kot da ga ni bilo, sem že mislila da sem ga sanjala.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.941
3.234
113
Do pred par let nazaj so ga res pogosto ponavljali. Torej ga imajo na dosegu roke. mogoče bo pa kmalu kje.
(v bistvu se spomnim samo Valiča na tipičnem slovenskem dopustu Adria prikolica pa predšotor, pa pivski večeri z družbo)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
RTV SLO kontaktiraš arhiv, podpišeš pogodbo "za osebno uporabo" in ti presnamejo ven, če izkažeš interes - seveda če ga imajo in pravico do distribucije; kar pa dvomim če niso bili producenti.
 

B81

22. jul 2007
34.424
8.922
113
RTV SLO kontaktiraš arhiv, podpišeš pogodbo "za osebno uporabo" in ti presnamejo ven, če izkažeš interes - seveda če ga imajo in pravico do distribucije; kar pa dvomim če niso bili producenti.
Trenutno ne delajo, čakam na nekaj starega iz arhiva...
 

FedorFugger

Zelenc'
18. maj 2020
10
1
3
Nisem prepričan, ali so stari filmi na voljo v katerem koli arhivu v spletu. Ali pa so vsaj plačani. :)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.305
5.334
113
Sem pisala na RTV arhiv in seveda ponudila, da plačam kopijo, kolikor pač to stane, vendar odgovora ni bilo...
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
380
123
43
RTV ne odgovarja na nič. Sem jim tudi jaz nekajkrat pred 2-3 leti nazaj pisal, če lahko dobim naslov skladbe in avtorja instrumentalne pesmi, ki se je v 80-ih in 90-ih predvajala, ko so bili smučarski poleti iz Planice in se je na TV predvajal počasni posnetek skakalca. Tudi v radijski oddaji iz tistega obdobja, V nedeljo zvečer z Marjanom Kraljem, je bila ta podlaga pesmi. Odgovorili niso nič.
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
380
123
43
Vem, sem porabila ne vem koliko časa, da sem sploh do naslova prišla. Če pogledaš na wiki od slovenskih igralcev - Valič npr, sploh omejen ni med filmografijo. Niti ne med vsemi slovenskimi filmi... Na tej strani je tudi taka revsna, da ne vem po čem bi iskal, če naslova ne veš. Kot da ga ni bilo, sem že mislila da sem ga sanjala.

Kaj pa to ?
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
RTV ne odgovarja na nič. Sem jim tudi jaz nekajkrat pred 2-3 leti nazaj pisal, če lahko dobim naslov skladbe in avtorja instrumentalne pesmi, ki se je v 80-ih in 90-ih predvajala, ko so bili smučarski poleti iz Planice in se je na TV predvajal počasni posnetek skakalca. Tudi v radijski oddaji iz tistega obdobja, V nedeljo zvečer z Marjanom Kraljem, je bila ta podlaga pesmi. Odgovorili niso nič.
Andromeda
 
  • Všeč mi je
Reactions: JakeTheSnake