Fiat Tipo

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Raje povej, da si ga pihnil... se zgodi vsem kdaj.
evil.gif
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Kwa se pa ti takoj počutiš ogroženega? Pojma nimaš, pol se pa ****** kr neki
hysterical-1.gif


Zgleda da bolj drkaš [cenzura] kokr pomenbne stvari delaš, če na forumu visiš
hysterical-1.gif
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Raje povej, da si ga pihnil... se zgodi vsem kdaj.
evil.gif

Ok, pihnil sem ga. Upam, da se počutita bolje.
zmaga.gif


Sicer pa res nisem več presenečen več nad drkanjem slovenskega naroda na pleh. Če ga že pisanje na forumu razpizdi do takšne mere, kaj šele v resničnem življenju.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Če poma nimaš, je bolš da si drugič rajši tiho. Sej ti je mama že rekla kaj pa kako.
srce-1.gif
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
Če poma nimaš, je bolš da si drugič rajši tiho. Sej ti je mama že rekla kaj pa kako.
srce-1.gif

Človek ti imaš resne probleme in rabiš pomoč.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.814
113
Citat:
Uporabnik NoteThis pravi:
Meni je tudi izgledal kot obetaven nizkocenovnik, če pa bodo cene ranga te iz oglasa pa izgleda hudo plastičen in poceni za svoj cenovni razred. Pričakoval sem ceno okol 12-13k€ za vstopni model pa tja do 17k€ za opremljenega

To je privlačnost nizkocenovnikov (za proizvajalce). Narediš avto, kjer se le da šparaš pri izdelavi in materialih, uporabiš "preverjeno" tehniko in na koncu prodajaš skoraj za isti denar kot "normalne" avtomobile. Ni čudno, da ima dacia profit margin nekje v nebesih.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Mene pa zdej res zanima, zakaj ne naredijo LCD-ja, da bi bil vgrajen v armaturo. Kaj je tu in pri vseh drugih avtih lepega, da je tole pripopano gor, kot iz avtošovov 10 let nazaj?
stupid-1.gif
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Plastika armature ne zgleda boh ve kaj, ampak če bo res za ugodno ceno, potem bo malo pod krinko BMW1 in 3 hhe
cheer.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Mene pa zdej res zanima, zakaj ne naredijo LCD-ja, da bi bil vgrajen v armaturo. Kaj je tu in pri vseh drugih avtih lepega, da je tole pripopano gor, kot iz avtošovov 10 let nazaj?
stupid-1.gif

Mercedez, Mazda, BMW,.... teli so začel... Ostali kopirajo. Kaj je lepega? Nič, nagravžno je
grin1.gif
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Mene pa zdej res zanima, zakaj ne naredijo LCD-ja, da bi bil vgrajen v armaturo. Kaj je tu in pri vseh drugih avtih lepega, da je tole pripopano gor, kot iz avtošovov 10 let nazaj?
stupid-1.gif

Mercedez, Mazda, BMW,.... teli so začel... Ostali kopirajo. Kaj je lepega? Nič, nagravžno je
grin1.gif

Vsi ti ki so začeli že zaključujejo... :)