Femme fatale 2007

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
...je Nina Ivanič...igralka, žena in mati dveh otrok
smile-1.gif


Smo že kaj rekli na to temo?

Tukaj so še ostale kandidatke za ta naslov.

Jst mislim, da so letos kar v redu izbrali...glede na to, da je bila lani fatalna ženska Sanja Grohar pri rosnih 20
stupid-1.gif
in glede na ostale možnosti.
 

che

Pripravnik
20. jul 2007
169
1
18
Nina, Saška, Neisha.......................odločitev je težka
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Po izgledu Nina kar ustreza (na tisti sliki je skoraj kopija Sharon Stone), ni mi pa znano koliko moških je zaradi nje izgubilo glavo
uf-1.gif


Drugače pa takole na hitro se spomnim dveh, ki bi ustrezale
- Milica Makoter (1 glava)
- Ksenija Slak (1 politična kariera)
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Vsaka je po svoje fatalna.

Drugače pa se mi zdi, da so letos kar dobro izbrali.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
...je Nina Ivanič...igralka, žena in mati dveh otrok
smile-1.gif


Smo že kaj rekli na to temo?

Tukaj so še ostale kandidatke za ta naslov.

Jst mislim, da so letos kar v redu izbrali...glede na to, da je bila lani fatalna ženska Sanja Grohar pri rosnih 20
stupid-1.gif
in glede na ostale možnosti.

Jaz se Nine spomnim kot igralke v Ousider-ju.
Smo bli s kolegi tam okoli in se je tako nastavljala Košaku (režiserju), da...

Drugače pa vsekakor boljša izbira kot prejšnje leto. Pa ne, da me kaj preveč zanima.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Eh, prej faFalne kot faTalne. Mogoče Ivaničeva, ajd - čeprav nobena dejansko ne ustreza pravi definiciji "femme fatale" - pač še en medijski hec.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Zeleznikovo so pa dobr popedenal da se revi ne vidi tistih podocnjakov jest nevem kaj dela da jih ima,ona pa Ivanicka sta vredu,ostalo sploh pa cukato al ker jebeštrga od afne je pa cist brezveze.
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
So upoštevali tudi kolikokrat je bila katera fatalna za avtomobilski pleh?

cool-1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Kandidatke so morale dostaviti svoj življenjepis in vsa fatalna dejanja v preteklosti: onesnažene plenice, razbito pohištvo, zažgan kozolec, kraja krede v šoli, poniževanje sošolcev do 8. razreda, strgane najlonke, kolikokrat je šla nedolžnost pri fantkih, koliko fantov je pretepel oče zaradi nepravilne uporabe zadnjih sedežev v avtu, koliko avtomobilske pločevine je predelala, koliko srečnih zakonov je razdrla in koliko otrok ima na položnice...
Na osnovi vseh teh karakterjev se je komisija potem odločila in podelila naslov...