Fake olivno olje tudi pri nas?

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Pa veš da je deviško olje v resnici toplotno obdelano. Že hladno stiskano se segreva na 27 stopinj se mi zdi.
Nekoč pred leti sem približno en teden na jugu Dalmacije obirala oljke. Vsak večer smo jih sproti vozili stiskat. Bilo je naravnost odlično.
Waw, full vroče, ja,
Nočem niti pomislit kaj vse si tam z Dalmatinci delala o_O zgrožen sem
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Deviško olje NI toplotno obdelano ! Je hladno stiskano.
Pod "toplotno obdelano" se šteje pasterizacija itd ... , ko nastopajo temperature nad 55 °C.

Opomba : pišem na pamet, iz glave. Zato jo tudi nosim. Da se ne bi kdo zataknil na tisto empirično izjavo 55 ! :gorjaca:
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Deviško olje NI toplotno obdelano ! Je hladno stiskano.
Pod "toplotno obdelano" se šteje pasterizacija itd ... , ko nastopajo temperature nad 55 °C.

Opomba : pišem na pamet, iz glave. Zato jo tudi nosim. Da se ne bi kdo zataknil na tisto empirično izjavo 55 ! :gorjaca:
jap ker pasterizacija je več kot 55...

tista temperatura pri olju je pa zaradi stroja. za ekstra deviško mislim da ne sme čez 28. ampak se ne segreva...celo hladi se da ne presega... italjani to rešijo z namakanjem v becinu... saj ni šlo čez 28 :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.789
6.073
113

Dala si link splošno o oljih. Tukaj govorimo o oljčnem oziroma olivnem, kakšno vam je ljubše poimenovanje.
Grejejejo se semena da potem olje lažje "teče", ter da pridobi nanokusu kot npr bučno, pri katerem se semena pražijo. Pri oljkah se olje nahaja v mesu, zato pretiranega gretja ali praženja ni potrebnega. Razen pri tropinah, ki so itak stranaki produkt, in se iz njih dobi še zadnji procent v kulirnariki precej neuprabnega olja, ki je lahko celo škodljivo za zdravje.

Edit.. Vmes med pisanjem si dodala še en link.
 
Nazadnje urejeno:

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Dala si link splošno o oljih. Tukaj govorimo o oljčnem oziroma olivnem, kakšno vam je ljubše poimenovanje.
Grejejejo se semena da potem olje lažje "teče", ter da pridobi nanokusu kot npr bučno, pri katerem se semena pražijo. Pri oljkah se olje nahaja v mesu, zato pretiranega gretja ali praženja ni potrebnega. Razen pri tropinah, ki so itak stranaki produkt, in se iz njih dobi še zadnji procent v kulirnariki precej neuprabnega olja, ki je lahko celo škodljivo za zdravje.

Edit.. Vmes. Med pisanjem si dodala še en link.
Veš mogoče na koliko stopinj se segreva masa za oljčno olje?
 

Občasnik

Fizikalc
5. nov 2018
109
75
28
Dokler ne bodo ljudje začeli cepat kot muhe po kosilu z oljčnim oljem kot v Španiji pred 30 leti, bo še kar šlo.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.789
6.073
113
Lahko da kje švinglajo. Ampak za olivno olje velja da je precej oksidativno. Proces oksidacije se povečuje s temperaturo. Pri tem se olju začne kvarit okus, iz tropin se začnejo izločat nezaželene snovi (ne vem katere točno, ve pa Google), ki niti niso dobre niti zdrave, nekatere nevarne. Kdo od pridelovalcev si pa želi na mizo postavit žarko, grenko, neprebavljivo olje? Lahko da gredo do neke mere, ampak daleč ne, vsaj ne dokler gre za prehrambeni izdelek.