fak elektrik

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.861
5.459
113
:D bolj ko Audi S/RS napreduje....bolj črn ratuje modeL

Kaj je moto? Radim ko crnac da si (sploh) lahko privoščim Audija? :D
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in Matey

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.470
248
113
Audi-S6-2019-Fake-Auspuffblenden-474x316-b41b2dd29ebfefd5.jpg

dobr, sej to ni neka novost...

mal bolje glej te auspuhe, se vidi kater je taprav in kater je samo blenda. Tole zgorej je recimo praktično, ker ne zasvinja lepo kromiranih cevi...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
jao jao ameri pa PC gniloba.

Res je Audijev ciljni kupec tole, po te ko so sploh črncem "uničili" družino in je takih kot v videu dosti manj. Raperji, športniki pa tudi ne kupijo A4, A6 lol.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.758
4.274
113
dobr, sej to ni neka novost...

mal bolje glej te auspuhe, se vidi kater je taprav in kater je samo blenda. Tole zgorej je recimo praktično, ker ne zasvinja lepo kromiranih cevi...

če koga skrbijo zasvinjane krom cevi, ga naj ima samo parkiranega v garaži, pod cerado, pa boh ne daj kaj govirav v kestlu, da ga nebi kdo
pomotoma zalavfal in umazal cilindrov... :bonk:
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
..dobr, sej to ni neka novost...
:evil: ..Jest sem na moj Puntič tudi mislil pred leti nalimat na zadnji odbijač take "fejk kromirane kao izpuhe" - levo/desno :zardelalter: , pa me je minilo. Že itak so me na teh.pregledu vprašali "Kaj pa je to?" za moje zelene "vortex generatorje" na vrhu vrat prtljažnika :evil: ... Pa mi je na njem odpadel Fiat znak pod šipo in sem gor montiral znak "Toshiba" (To Šiba!) :zardelalter: ... pa se mi vsake toliko kdo proba nabit za rit, ker hoče pogruntat/prebrat, kaj zaeno je to vozno "Čudo " :valjamse: ...
-----------------------------

"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...