facebook skrivanje vsebin

zeki

Pripravnik
7. avg 2017
40
2
8
Na FB me želi dodat nekdo iz rane mladosti z katerim nebi ravno delil vsega kar imam na FB, obstaja kakšna funkcija, da samo pred določenimi vsebami skrijem vse pretekle poste na zidu ter slike?
Bi ga pa vseeno rad sprejel, da ne izpadem mona.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
Dokler ga ne sprejmeš ne moreš njega označit v svojih objavah da jih ne vidi čeprav je tvoj FB kolega. Delo z vsako objavo posebej. In če imas vsak dan 79 objav boš imel dela vsaj 2 leti da urediš da tvoj novopečeni FB prjatu ne bo videl koliko si ga sral po FB in nategoval folk.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Dokler ga ne sprejmeš ne moreš njega označit v svojih objavah da jih ne vidi čeprav je tvoj FB kolega. Delo z vsako objavo posebej. In če imas vsak dan 79 objav boš imel dela vsaj 2 leti da urediš da tvoj novopečeni FB prjatu ne bo videl koliko si ga sral po FB in nategoval folk.
zgleda imaš izkušnje z nategovanjem ljudi... me ne preseneča:fredi:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Zato pa zablokiraš za vse...potem pa poklikaš close frende (rumena zvezdica) in njim dovoliš edini da vidijo...
 

zeki

Pripravnik
7. avg 2017
40
2
8
e to sm rabu hvala care!

A se, da se kje nastavt da vse pretekle objave in slike avtomatsko spremeni v close friends?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Saj ko bos to naredu bodo samo close friends vidli sploh kar boš dovolu da vidjo...tud za nazaj

Za preverbo maš pa še funkcijo "see how XY sees me" google it :)
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Vidim, da imate vecinoma desnicarji kaj za skrivat na fb-ju. A vam jajo accounte preverja za nazaj, da niste bili pr komunajzarjih kot on? :valjamse:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Pa ne...1x sem se hotu lotit tega na FB kdo lahko kaj vidi pa kdo ne... In hitro ugotoviš da bi moral skoraj za vsakega posebaj pravila nastavljat... In je tko da se tako kot sem zgoraj napisal še najhitreje naredi...

Sorry če nič ne vidiš kaj objavlam na wallu :D Sam tok da veš da te konstantno šimfamo :p