Facebook pixel, oglaševalske kampanje - kak mojster tu gor?

igi

Guru
13. okt 2007
5.303
953
113
Celje
Obišči stran
Rabil bi nekoga, da mi gre čez nastavitve business facebook računa, preveri pixel, mi razloži osnovne kako to najbolj optimalno uporabljati...

Ker se vrtim v nekem začaranem krogu in ne znam narediti koraka naprej.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Si heavy user ali osnovni? Boš shranjeval kupce ali obiskovalce?

Sam sem naredil pixel, ki je beležil audience, ki je obiskal mojo stran, potem pa pixel, ki je beležil kupce.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.303
953
113
Celje
Obišči stran
Si heavy user ali osnovni? Boš shranjeval kupce ali obiskovalce?

Sam sem naredil pixel, ki je beležil audience, ki je obiskal mojo stran, potem pa pixel, ki je beležil kupce.
Ne vem. Zaenkrat na fb zapravim par 10€/mesec. Bi pa poskusno povecal na par 100. Samo da ce ze nekaj zapravljam za oglasevanje, bi bilo fino da se neki podatki zadaj nabirajo v upanju, da bom kasneje z njihovo pomocjo zapravil manj.

taksna je ideja.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Ok, v kaksni branzi si? Slovenija ali tujina? Katere drzave? Oglasujes izdelek ali page?
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Tezka je Slo, zaradi velikosti...to targetiras vse zenske in moske posebej (da vidis, ce se splaca), ki imajo domaco zival in omejis na 20 let, pa je...ce isces pse dolocene pasme tipa pizdolizec, pa targetiras se /tudi kako kozmeticno firmo, revijo itd...10 eur dnevno po oglasu.
En oglas za webpage direkt (WC), drugi oglas za fb post (PPE), primerjas...
Naredis custom audience, katerega cilj bo obisk te tvoje trgovine, drugi pa bo imel cilj post engagement na tvojem postu (like, share...)
Oglas ima tudi rumeno barvo, 20% texta max, ne komplicirat in povedat, zakaj bi naj ravno tvojo hrano kupili....

Pa pozabil sem ze veliko od "vloma v racun"...
 

Podobne teme