F1 na tv3

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.463
333
83
Pri meni tudi prek STB ni OK. Slika zastaja za kake pol sek ali manj. Včasih komaj opazno. Ni pa kockic.

Na PC pa naredi cel ekran kockic. Vsakih nekaj sek ali vsaj nekajkrat na minuto. Precej različno.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
NaTelekomu tudi HD čist ok, predvsem v oprimerjavi z RTL in ORF v SD.
Tudi komentatorja sta za poslušat:)
 

map

Guru
6. jul 2008
7.781
1.924
113
najrajš na babi
Pri meni tudi prek STB ni OK. Slika zastaja za kake pol sek ali manj. Včasih komaj opazno. Ni pa kockic.

Na PC pa naredi cel ekran kockic. Vsakih nekaj sek ali vsaj nekajkrat na minuto. Precej različno.

na PC preko portala T2go. Nobenih kockic. Vsake tolko se za kako desetinko slika ustavi in gre dalje. je pa to SD, HD ga na t2go ni.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Komentatorja nista bila nadležna, tako da ne bo moteče, morda bosta še kdaj kaj pametnega povedala :)

F1 pa bo letos spet ista zgodba, goljufiv Mercov motor in moja luna.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.463
333
83
Treba je biti realen in ne moremo tu pričakovat komentarjev na nivoju bivših dirkačev -Sky, ki smo se jih nekateri navadili v zadnjih 5-6 letih.

Povsem solidno oz. zame nad pričakovanji za prvič. Za folk, ki zadnja leta F1 ni spremljal pomoje odlično. Sem šel sedajle še malo posnetka pogledat, ker zjutraj je bil strem , ki sem ga hotel gledat negledljiv in sem se selil. SD pa, če je kaj boljšega pač nisem gledal.

Težava je še vedno na T-2. Včeraj dopoldne je bil 1080i OK ali pa nisem opazil.? Mini HD IP-ja pa zjutraj nisem imel. Kdor je na bakru danes gledal 720p kot se uradno kliče HD mini prek T-2 je imel sliko bitratu primerno brez zatikanj ali kockic.

Je pa konkurenca huda (internet je pač ena taka stvar da, če je nekaj klik stran se gre vzeti) a včasih je dobro malo menjat. Zna biti, da bom gledal na TV3, predprogram pa Sky, če bo ACE ID tako kot je trenutno na dosegu par klikov in bo zadeva špilala brez zatikanj. Bo pa verjetno v to smer kaka "akcija" imetnika pravic tako, da se na to dolgoročno ne zanašam.

Misim da zadeva ima velik potencial, čeprav bomo nekatere "tečnobe" morda nazadnje ostale na Sky (če bo dostopen) ali pa naročili original vkolikor bomo ocenili da je vreden €. Za veliko večino SLO trga pa zna tole biti zanimivo. Sicer odvisno koliko posameznik spremlja zadeve. meni je praktično bolj bistveno tisto zadaj, kot sama dirka. A toliko me spet ne zanima, da bi po netu iskal podrobnosti in informacije pred vikendom. En tolko kot recimo da Sky v živo mi je vrh glave. Ujamem pa morda kakih 75-90% dirk v letu.
Sočiju se ponavadi zavestno odpovem tudi če sem doma, ker mi je totalno nezanimiv.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Ravno preletel kvalifikacije, to izgleda top. Meni precej bolje, kot vsi dosedanji F1, že zaradi samega tona glasu. Tudi precej bolje kot Moto GP. Kako bo pa naprej, bo pa čas pokazal, ampak mislim, da se ni za bati.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.899
1.081
113
www.adriamedia.si
T
Je pa konkurenca huda (internet je pač ena taka stvar da, če je nekaj klik stran se gre vzeti) a včasih je dobro malo menjat. Zna biti, da bom gledal na TV3, predprogram pa Sky, če bo ACE ID tako kot je trenutno na dosegu par klikov in bo zadeva špilala brez zatikanj. Bo pa verjetno v to smer kaka "akcija" imetnika pravic tako, da se na to dolgoročno ne zanašam.

Ah, bodimo realni: kakršnakoli primerjava s Sky je nemogoča. Lansko sezono sem gledal pri njih in to je pač čisto nek drug nivo, ki ga tudi razni RTLi ne dosežejo.
Jaz sem samo vesel, da komentiranja za prvič niste čisto spljuvali, kljub par (predvsem mojim) nerodnim kiksom ...
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
torej a lahko na telemachu pogledam f1 v hd?
na tv, se pravi preko stb ali eon
 
I

Izbrisan uporabnik #488

map

Guru
6. jul 2008
7.781
1.924
113
najrajš na babi
Dobra dirka, dobro in všečno komentiranje. Morda en predlog. Reklame bi lahko naredili v slogu A kanala med motogp. Se pravi v malem okenčku bi predvajali live vsebino med samimi reklamami.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in Gr3Ga23

Mladinec

Fizikalc
11. jun 2009
316
26
28
Ptuj
Super ognjeni krst. Mi je bolj všeč kot Ališič. :aplauz::cheer:
Posebno pohvale vredno, da ste se navadila utihnit med “team radio”. Mislim da sta ga včeraj med quali 2x povozila, danes pa brezhibno. :cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: logistik in Gr3Ga23