F1 2018 predstavitve

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
smolo je imel pri prestopih, pri ferarriju je obupal, potem se je preselil na "jajca" :)

naj dajo hamiltona v mclaren nazaj pa bo ista scena

nekaj bodo morali ukreniti v f1, da se dominacija merca skine

dominacija Merca je letos kar lepo ukročena s strani Ferrarija, sta kar tam tam. problem Ferrarija je v tem, da ne zna izkoristit dveh vrhunskih voznikov in manjše luknje v Mercu - Bottasa. pa Bottas ni slab, ampak Raikkonen, če ga ne bi držali nazaj zaradi Vettla, bi bil definitivno pred Bottasom, najverjetneje, glede na race pace, tudi pred Hamiltonom.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Rikkiardo lahko prispeva, ampak če je počasen, to ne koristi dosti, če mali jos pobere vso slavo.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Rikkiardo lahko prispeva, ampak če je počasen, to ne koristi dosti, če mali jos pobere vso slavo.

Ricciardo daleč od tega, da bi bil počasen. za moje pojme, en hitrejših na gridu, podobno kompleten kot Alonso. s tem, da je izredno močan pri prehitevanjih. problem je v tem, da sta RBR in Renault na skupni poti zašla in stvari ne tečejo, kot bi mogle. ko gre Ricciardu, crkuje vse okoli Maxa, in obratno. kar je žalostno, ker če bi vse štimalo, bi bil verjetno Ricciardo še vedno v boju za prvaka.

to, da je šel v Renault pa se bo pokazalo, ali je bila dobra ali slaba odločitev, je pa dejstvo, da je Renault glede na voznike, gladko tretje moštvo. zdaj samo vprašanje, kako bodo avto sestavili ... in definitivno ima dva voznika, ki bosta lahko dobro in konkretno razvijala avto, tako, da če ne naslednjo sezono, pa v 2020, bi znal Renault hudo mešati štrene pri vrhu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Rikki bo potem šel v zgodovini, kot eden tistih, ki so "sloveli kot zelo hitri, najboljši, super duper", prvak pa nikoli ni bil?
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
počasi. njegov čas še prihaja. vse je odvisno od tega, kako se bodo stvari poklopile pri Renaultu, ter kako bodo šle stvari od 2021 naprej.

lahko je izvedel Hamiltona (prehod v Merc 2014), lahko je izvedel Alonsa (prehod v McLaren 2015) ... že to, da se je odločil za odhod iz RBR družine, ki je, kar se športnika oz. voznika tiče skoraj idealna, pove, da nekaj znotraj te ekipe ne štima več. plus, da je Honda še vedno prevelika neznanka.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Res je ja, ampak pomoje ima še vedno problem v hitrosti, jaz ne vidim v njem kvalitete, kot jo ostali.

pa pustimo mokre sanje nekaterih, ko je kao riki šolal vettla v zadnji sezoni in je zaradi tega, matematično, boljši od njega :)
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
LOL kera logika. A zato ker ima tolk denarja in dela kar hoče je bolj srečen od mene? še bogatejši uspešnejši in "srečnjši " od njega so iz obupa samomore delali. Tak da,kolk kdo ima in kaj dela ni merilo ali si zadovoljen ali ne z lajfom.

A ti misliš, da ti kdo verjame, da si srečen. Človek, ki ima kronično potrebo, da ponižuje vse okrog sebe, da si s tem dviguje lasten ego, pač ni srečen. Ima le kratkotrajen lažen občutek sreče.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
še enkrat BMK kaj ti verjameš pa ostali. Ti pač trdiš da je alonso bolj srečen od mene in vseh ostali ker ima denar in dela kar hoče. Jaz sem samo napisal daje zapustil F1 kot užaljenec, osmoljenec,kot mokra mačka ali beri kot posran golob. Noben ga ne želi v svojih vrstah. Ti pa meni zdaj pamet soliš.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Alonso se zna se vrnit v formulo ena ce McLaren dvigne formo v doglednem casu, sepravi v roku dveh let. Do takrat mu je cilj da osvoji trojno krono in s tem samo potrdi da je do sedaj najboljsi (kompleten) dirkac na svetu. Ce mu to uspe ne bo vec dvoma Senna al Scumacher ampak bo brez dvoma Alonso. Njegov karakter pa je kot je, ampak ce ne bi mel takega odnosa ne bi mel nobenih moznosti da je tukaj ko je, mogoce bi mel kak naslov vec, ne bi pa dirkal v WEC in Indyju in se tudi tam potegoval za naslov prvaka.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
še enkrat BMK kaj ti verjameš pa ostali. Ti pač trdiš da je alonso bolj srečen od mene in vseh ostali ker ima denar in dela kar hoče. Jaz sem samo napisal daje zapustil F1 kot užaljenec, osmoljenec,kot mokra mačka ali beri kot posran golob. Noben ga ne želi v svojih vrstah. Ti pa meni zdaj pamet soliš.

Ko mački na rep stopiš ....
Pa brati tudi ne znaš....
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Ksz
Ni tolk da ga noben noce v svojih vrstah ampak top ekipe majo ze vse svoje number 1 dirkace ki si ne zelijo Alonsota za ekipnega kolega ker vedo da bodo meli tezave ga premagat, sefi ekip pa tud vejo da dva top dirkaca v ekipi pomenijo probleme (McLaren 2007). Se pa grem stavit da ce bi Ham al pa Vet nehala dirkat da bi hitro Alonsota vzeli v svoje vrste. In kaj na Alonso nardi, gre v Haasa kjer se bo boril za 4 mesto al v druge serije kjer lahko postane prvak?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
828
113
Saj lojza ni za nič drugega, kot pedal to the metal. Še v mercu mu je šumi avto razvil.

alonso je še edini ki lahko pripomore pri razvoju, tudi vettel ni baš nekaj, nova playstation deca pa itak ne.

Seveda. Se Rosberga ni mogu snet, pa bo avto razvijal. Zato so Hamiltona prpelal, k Mercedes pojma nima pa podobne bedarije, ki si jih trosil nekoc, a ne? Te svoje traparije trosi na kakem SF portalu, pa proteine v kakem kotu cvakej, to vsaj obvladas.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Šumi je imel kar veliko defektov, po moje skoraj polovica vseh tistih nastopov pri Mercu in parkrat je bil pred odstopi kar v solidnem položaju.

Brez dvoma pa bi še zmagoval v naslednji sezoni, ko je merc imel že nadmočen avto
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Res je ja, ampak pomoje ima še vedno problem v hitrosti, jaz ne vidim v njem kvalitete, kot jo ostali.

pa pustimo mokre sanje nekaterih, ko je kao riki šolal vettla v zadnji sezoni in je zaradi tega, matematično, boljši od njega :)


ko se ravno pripravljam na Monzo, sem našel tole ... se ti še zdi, da je počasen?



in to na progi, ki je izrazito "neredbullovska" ...
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
še enkrat BMK kaj ti verjameš pa ostali. Ti pač trdiš da je alonso bolj srečen od mene in vseh ostali ker ima denar in dela kar hoče. Jaz sem samo napisal daje zapustil F1 kot užaljenec, osmoljenec,kot mokra mačka ali beri kot posran golob. Noben ga ne želi v svojih vrstah. Ti pa meni zdaj pamet soliš.

Prost je odletel kot posran golob tisto sezono pri Ferrariju, tako da se ne bi se strinjal, da je F1 zapustil kot užaljenec. osmoljenec, mogoče res, tista leta pri Ferrariju so bila res zasmoljena, sploh potem prestop k McLaren Hondi, ki je veliko obetal, ven pa je prišlo ... vemo kaj ... žal. še vseeno - je 2x prvak F1, je zmagovalec LeMansa, je zmagovalec Monaca ... manjka mu samo še Indy. in verjamem, če mu naslednje leto res uspe, ne bo problem priti nazaj v F1 za kako sezono ali dve. konec koncev, tudi Prost je prišel nazaj in dodal še četrti naslov, celo po tistem debaklu, pa Lauda je imel tudi konkreten premor med drugim in tretjim naslovom ...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.062
113
www.adriamedia.si
Alonso se zna se vrnit v formulo ena ce McLaren dvigne formo v doglednem casu, sepravi v roku dveh let. Do takrat mu je cilj da osvoji trojno krono in s tem samo potrdi da je do sedaj najboljsi (kompleten) dirkac na svetu. Ce mu to uspe ne bo vec dvoma Senna al Scumacher ampak bo brez dvoma Alonso. Njegov karakter pa je kot je, ampak ce ne bi mel takega odnosa ne bi mel nobenih moznosti da je tukaj ko je, mogoce bi mel kak naslov vec, ne bi pa dirkal v WEC in Indyju in se tudi tam potegoval za naslov prvaka.
Upam, da se ne vrne v F1. Ne zato, ker ga ne bi maral, ampak zato, ker bi bilo super, da dobi Indy 500 in postane prvak v indycar, pol pa na malo straejša leta skoči ali v NASCAR ali pa recimo v WRX. Ampak bi ga raje v NASCARju gledal. Da recimo postane prvi, ki je prvak v F1, Indy, WEC in NASCAR ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
To sicer ne bi bil problem, če pride v pravi material. Tam po voznih sposobnostih ne morejo parirati njegovi kvaliteti.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Upam, da se ne vrne v F1. Ne zato, ker ga ne bi maral, ampak zato, ker bi bilo super, da dobi Indy 500 in postane prvak v indycar, pol pa na malo straejša leta skoči ali v NASCAR ali pa recimo v WRX. Ampak bi ga raje v NASCARju gledal. Da recimo postane prvi, ki je prvak v F1, Indy, WEC in NASCAR ...

Ja v NASCARJU bi tud pr 50tih bil verjetno konkurencen
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
dafuk.

Aktualni svetovni prvak F1 Lewis Hamilton je sedaj tudi modni kreator. Britanec je namreč v sodelovanju s Tommyem Hilfigerjem izdelal lastno kolekcijo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
tako je pa repper pa ne vem še kaj :) multi talent. Čeprav tole kak delajo svoje kolekcije, a veš kako to izgleda, tam kup ljudi kreira, potem pa tip pride na en sestatnek pa mal podebatirajo pa s prstom pokaže to mi je všeč, to mi ni všeč .Nabutajo gor njegovo ime, in vsi veseli, $$$$

Drugače pa v nobenem mediju nisem zasledil, da bi se katero moštvo teplo za Alonsa, vprašanje če je kdo sploh pristopil do njega. Že to ti dosti pove. Dober F1 driver, načelno zmore zmagati vse serije. nimaš kaj majo pravi filing.