Ex forumovca prijela policija?

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.394
113
Ubistvu je vse to nadzirala jedina od softija...tko da delval je kot da softi ampak ubistvu smo se zarad nje umiril...
evil.gif


Je bla pa tvoja faca "neponovljiva" ko si prsu gor po meso
grin1.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.370
270
83
34
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
še pred piknikom sva se z devilom zmenila da se bova predstavila z drugimi nicki

A si bil ti v Mobisux Futsal teamu? Tam nekje 2006 uletim kot 16-letni smrkavec v Šiško na igrišče in so vsi premešali nicke med sabo, še danes ne vem kdo je bil kdo, vem samo, da je nekdo stisnil pi* in mi potem še nekaj grozil preko PM-jev, ko sem ga zownal.
hysterical-1.gif


Lepi spomini, v času Suxa je res na polno dogajalo, mladi in neumni.
grin1.gif


Sem se spomnil, da me je Malcom izbral za prvega naslednjika svojega gesla.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
še pred piknikom sva se z devilom zmenila da se bova predstavila z drugimi nicki. s softijem se pa poznava že od 2k - si bil še teliček

Devil ce se prav spomnim je prisel z mano in apollom8...se mX-sa se spomnim...tebe pa ne...

Si se samo najedel in sel spat ko teliček?
smile-1.gif

No ja, na začetku sta z red devilom res nekaj palamudila, na koncu se je vse dobro končalo. Res pa je Softi vse pošlihtal, naredil red in vsi ste bili kot cucki
evil.gif
Na koncu se je vse dobro končalo predvsem za tebe......
priden.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.334
950
113
Titograd
Poznam eno od njegovih bivših, jaz sem se valjal ko je razlagala njegove oz. njune prigode
smile-1.gif
fajn ded je bil, malo preveč je nakladal občasno, ampak znal je družbo 20 ljudi sam držati pokonci cel večer hehe
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.126
56
48
122
Ksz:
meni je sel MX delno na zivce, s tisto storijo, da je bil prica pri umoru s katano pa se mi je zagabil.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor
Meni je bil zabaven dečko, potem je pa imel par izpadov tudi v real life, zaradi česar se je marsikomu zasral. Na zadnje sem ga videl v Mariboru kot ekstremnega objestneža, ko ni vedel kak bi prevozil rdeči semafor, pa se je z bmwejem zapeljal na pločnik, gasa mimo vozil in semaforjev po pločniku in dalje na cesto. Semafor za pešce pri Žoharu ...
Pa sem samo pomislil, wtf človek, kaj se je zgodilo s tabo, da si tako nizko padel.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Iz kje in kam (manila,cebu) in s katero druzbo je ta cena?

Turkish - iz Benetk v Manilo.
Kaj to je karta v eno smer?
Sedaj gledam in pride cca 800€/osebo povratna.
Gledam za okrog septembra.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik cappy pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Iz kje in kam (manila,cebu) in s katero druzbo je ta cena?

Turkish - iz Benetk v Manilo.
Kaj to je karta v eno smer?
Sedaj gledam in pride cca 800€/osebo povratna.
Gledam za okrog septembra.

Povratna. Treba je redno spremljati iskalnike in portale tipa posvetu.si pa se sigurno najde ugodno varianto.
Trenutno so cene visje.
P.s september ni najbolj ugoden za Filipine. Dezevna doba +glavna sezona tajfunov.
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Enih 5 let ali še kaj zraven nazaj smo imeli eno fantovščino pa nam je plesačico dostavil. ..
Po tistem pa je še s hčerko od ene moje sodelavke hodil, pa je imel take izpade, da so ga družinsko pregnali. ..