€U volitve 2019

jest5

Guru
18. avg 2007
18.407
1.043
113
Pa tvojih.... 500+? Poanta veliiiike večine tvojih postov v zadnjem času je bolj kot ne zgolj in samo zasmehovanje. Očitno potem to pisanje brez dodane vrednosti ni neka slabost.
Primerno stanju tega foruma. Na gnoj se ne daje čistih stvari.
Sicer pa si v isti ligi kot kameleon, le da si poleg brezveznega nabijanja še žaljiv do kar lepega kupčka uporabnikov.

Ampak ko se jaz občasno oglasim na kakšen očiten idiotizem, je potrebno takoj vskočiti, vajino vsakodnevno nabijanje pa je popolnima ok:zmaga:

P.S. Prosim ne razočaraj me in spet napiši en lep monolog

erikson

Guru
25. avg 2007
15.808
793
113
Morda pa dobi častni doktorat?

SDS se je vedno zelo zavzemal za Albance. Sedaj ste jezni, ker vam je Tanja speljala volilce?

erikson

Guru
25. avg 2007
15.808
793
113
To je kar stresno, ko karierni politiki in troli neprestano udarjajo po tebi (tudi na tem forumu).

Iz nekega razloga so še posebej alergični na ženske.

Demz

Guru
15. avg 2010
12.006
2.274
113
Kaj to prihaja iz tiste mahničeve greznice?
Gnoj ! Ogabno in izprijeno.

haloski_pepek

Majstr
2. okt 2007
1.196
398
83
mislim, 123 da si presegel mejo dobrega okusa. Ko boš enkrat imel v familiji (ki ti ne želim) spontani splav, potem se oglašaj. Eni smo to žal dali skozi, in povem, ni hujšega stresa za žensko, ki je še malo prej bila polna pričakovanja.

Res se vam tam doli v kleti Trstenjakove zaradi pomanjkanja svetlobe že meša.

• Všeč mi je
Reactions: erikson

Daniel

Majstr
21. dec 2007
2.756
179
63
Že res, ni pa edina, ki se ji je to zgodilo, takih je najbrž še tisoče v Sloveniji ampak ona je edina, ki je to uspela povezati z EU volitvami in meni vse skupaj deluje kot precej cenen PR. Če pa išče rešitev, ji lahko svetujem Češko. Sem šel čez podobne stvari tudi osebno in se lahko brez težav postavim v kožo vseh teh oseb.

haloski_pepek

Majstr
2. okt 2007
1.196
398
83
verjamem, da ni edina, samo komentarji pač odražajo mentaliteto. Tudi če bi katera drugo to objavila, pa nekomu ne bi bila všeč, bi jo tudi popljuvali?