EU we love you

sad

Guru
24. avg 2007
20.457
9.153
113
Glej, to glede sodišča EUR mi dol visi ali je pristojno ali ne. Možno, da res ni pristojno, itak je bila kapitalna napaka narejena takrat, ko smo jih spustili v EU preden so bile meje NEPREKLICNO urejene. Dodatno napako je naredil še svinja od Erjavca, ki se je hvalil in tako dal povod Hrvaški za lep nateg.
Kar je je, težko bomo z jokcanjem kaj dosegli, obstajajo pa drugi načini, kako se jih stiska, da bodo končno ugotovili, da naj se držijo dogovorov.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Ti si bedak.
Pa da ti ilustriram na tvojem primeru: greš korak nazaj in dva naprej in se z bivšo ženo zmeniš (ker se NE MORETA SAMA DOGOVORITI), da bo senat treh (en tvoj kolega, drugi njena kolegica in nekdo tretji nevtralen) pogledal situacijo in razdelil premoženje in froce ter TO VELJA. To tudi zapišeš v pogodbo.
Nakar oni to razdelijo (tudi tebi ostane cmok v grlu) in tvoja bivša žena začne pizdakat, da to pa ne gre in ne velja in da ona tega ne priznava in da se pa dajva sedaj vse lepo midva zmenit. KAR ŽE PREJ NI ŠLO, KER DRUGAČE SE NE BI ZMENILA ZA SENAT.
S takimi se nimaš več kaj pogajat in hodit korak nazaj, ker če boš šel to delat, te bo lepo v prepad zrinil, ker ne boš nobenega koraka naprej naredil.
Oz. se lepo vidi, kam smo prišli, ker smo jim delali uslugo in jih spustili v EU pred ureditvijo mej.

Je pa ena dobra stvar iz tega: vse ostale države, ki imajo težavo z mejo s Hrvati, sedaj točno vedo, česa NE SMEJO narediti.
Pa si dobro premislil vloge v tem sporu zakoncev?
Mislim na tisti del, ko bi nekdo moral narediti korak nazaj in dva naprej. In kdo ali koliko zakoncev bi moralo to naredit?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Kaj če bi raje kot da se ob mene spotikaš še kakšno rešitev mejnega vprašanja z našimi sosedami nečlanicami EU izumil. Tisto je bolj zabavno.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Si se ti prvi spotaknil ob mene...a ves?
Mejnega vprasanja ti noben navaden Janez in Marija ne bosta resila...saj ves, kako to gre....Resil ga bo interes in kapital.Torej, preberi si se enkrat moj post o fake zadevah. Svet ne sloni na demokraciji. Svet stoji na denarju in moci in manipulaciji naroda, torej fake demokraciji, fake svetu....
Ampak ti si se sel raje ob mene spotaknit, ker sem napisal resnico
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
A tistega o sosedi nečlanici tudi? Saj razumem, daješ pač maksimum od sebe, fejk ne nese dlje.