eRepublik

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Citat:
Erepublik je simulacija pravega sveta. Masivno število prebivalcev omogoča, da se gospodarstvo, politika in druga podrocja obnašajo zelo podobno pravemu svetu. Gre za »browser-based« igro, kar pomeni, da je v celoti dostopna preko interneta, do nje pa lahko dostopate kjerkoli.Začetna stran
Kot igralec imaš mnogo poti. Lahko se zaposliš v katerem izmed mnogih podjetij, lahko ustanoviš svoj časopis in ljudem sporočaš, kaj ti misliš, in se pridružiš stranki ter ji z volitvami pomagaš na oblast. Čez čas boš morda tudi dovolj premožen, da ustanoviš svoje podjetje ali stranko. Kot podjetnik se lahko odločiš med večimi panogami od prehrambene do darilne in orožarske ter druge.

Seveda moraš tudi redno trenirati, da se bo država lahko v primeru oboroženega spopada dobro branila. Vojskovanje je pomemben del igre in na eni strani uničuje države, na drugi pa jih naredi velesile.

Večina Slovencev je zbranih v Sloveniji in želimo, da se nam pridružiš ter s tem pomagaš oblikovati boljšo e-Slovenijo.

Torej, lahko se registrirate preko tega linka ( http://www.erepublik.com/en/referrer/matejm1994 ) --> ta link je reffer, in ko dosežete 6 livel, dobim 5 golda. Tako mi pomagate
smile-1.gif


Če pa nočete, da dobim 5 golda, najdete link na erepublik.com

Igra je na začetku nezanimiva, vendar potem rata zanimivejša.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.325
1.348
113
Evo sem se registriral. Upam da boš kaj pomagal ko bo to potrebno. Nick imam isti kot tukaj. Evo pa še moja povezava za gold klik
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.705
2.521
113
Tolk brezosebno kot je pa tole.... pa bog pomagaj.

Eno masovno klikanje...

Prišel sem do 15 levela.... pa vidim, da je brez veze.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Kakšno masovno klikanje, jaz kliknem le 2x. Za kaj več pa še ne morem.
grin1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.705
2.521
113
Tisti, ki smo vsaj probal travian igrat že vemo (vsaj probal ne rečem, da sem ga igral) .... da to ni to.

okey primer:
2000 igralcev klikne enkrat v 15 urah napad.... in bitka se zmaga.
da bi bojeval eden na enega tudi ni
umret ne moreš, razen od lakote
itd itd
 
Nazadnje urejeno:

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.325
1.348
113
No pa je res po nekaj dneh se to niti v sanjah ne more primerjati s travianom, ki ima za moje pojme daleč najboljšo igralnost med internetnimi igrami. Predvsem pa te zasvoji po 1 dnevu igranja in ne greš vstran praktično celo leto kolikor traja klasičen server.
Bom pa še malo probaval pa bomo videli kako bo.
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
ksz.

Od zacetka imas res samo klikanje. Nekje do 10 klikov vsak dan in to je to. Kasneje pa se lahko podas v politiko, gospodarstvo,... Nekateri pisejo res dobre prispevke (casopis). V resnici je meni najbol zanimiva ravno zaradi teh prispevkov.

Imas tudi taktike pri bojevanju. Spletke okoli volitev. Slovenija npr. ni pokrita z bolnicami in zato so dolocene pokrajine skoraj nenaseljene - to je verjetno tudi eden glavnih problemov. Mislim, da je osrednjeslovenska regija brez bolnice in ker se vecina prijavi tja, je omejen pri bojevanju. Slej ko prej mora kupiti letalsko karto, da odleti v kako regijo z bolnico. To vecino odvrne od nadaljevanja.

Ce se kdo prijavi, naj se zato prijavi v Prekmurje.

Ravno pred kratkim smo zasedli nekaj Avstrijskih ozemelj, za katere mislim, da smo se ze odlocili, da jim jih ne vrnemo in jih poskusimo zadrzati - bogata z zitom. (vrnili bi jih, ker naj bi bili nasi zavezniki, vendar se niso ravno izkazali v tej vlogi - dolga zgodba)

Dejstvo je, da na zacetku nimas nic za poceti. Po kakem mesecu se pa zacnejo odpirat moznosti.

Prihaja pa verzija 2, ki bo prinesla se nekaj novosti.