ENAA Koda za popust 4%

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
...a ima kdo veljavno, omenjeno kodo, oziroma kodo za čim večji kakršenkoli popust? lp
pozdrav.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
2% koda: iPod

4% je samo prvi teden v mesecu, odvisno za kakšen nakup gre - mogoče se ti splača počakati en teden...
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.587
85
48
ksz


Kako pa ta popust uveljaviš?

Jest sem v okence vpisal kodo iPod (za prejšnji mesec), ni mi pa zbil cene (?), je to mogoče zato ker sem osebno prevzel robo?

Hvala, lp
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
...a si nakup dokončal, al si samo vpisal iPod in se cena na prvem koraku nakupa še ni znižala za 2%?
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Saj si že sam odgovoril na svoje vprašanje... vnesel si kodo za prejšnji mesec. In če bi bil pozoren, bi videl, da ti je zgoraj z rdečimi črkami napisalo:
Koda, ki ste jo vnesli je napačna ali pa ji je potekel datum veljavnosti.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com

OGNJEMET
Z vpisom objavljene kode v postopku izvedbe naročila za večino izdelkov ali storitev na enaA.com si boste zagotovili dodaten 2% popust. Objavljeno kodo lahko uporabite za osebne nakupe do 31.januarja 2008.
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
...sem probal tudi jaz in mi ni odštelo 2 %, zato zakupa nisem zaključil in bom počakal na 4%. Če mi enako ne odbije bom poklical na enaa in vprašal v čem je fora?
confused-1.gif
 

Jim

Zelenc'
3. avg 2007
9
3
3
Citat:
Uporabnik Katunga pravi:
...a velja 4% tudi za digitalne fotoaparate Canon? lp če je temu tako, bi počakal...
cheer.gif
Žal NE.
jezen.gif
Preverjeno včeraj.

Enaa na daje dodatnega popusta za izdelke Canon in Olympus. Cene naj bi bile že tako akcijske,
ko pa še natančno prebereš besedilo, vidiš da nimaš kaj.

Citat:
OGNJEMET
Z vpisom objavljene kode v postopku izvedbe naročila za večino izdelkov ali storitev na enaA.com si boste zagotovili dodaten 2% popust. Objavljeno kodo lahko uporabite za osebne nakupe do 31.januarja 2008.
 

blustar

Pripravnik
1. okt 2007
230
0
16
Men je decembra iPod prijela in se je takoj odštel. Sam prej sploh nisem vedla za to foro. Še dobro, da sem to možnost opazla med nakupom. Pred tem sem pri njih kupovala pred cca 2 leti, pa se ne spomnim kode za popust..

Kakšna je pa fora s 4 % v prvem tednu meseca? A jo tud v njihovih newslettrih distribuirajo in ker pišeš, odvisno od nakupa - a se vnaprej ve, katere nakupe? Da vem za drugič.