Ena prošnja, HTC Connection Setup/Wizard

grega29

Pripravnik
7. okt 2007
62
0
6
Ali ima kdo slučajno HTC Connection Wizard/Setup v katerem se nahajajo tudi Slovenski operaterji. Lahko vsi, rabim pa samo za
Mobitel.
Lastim si HTC Touch Cruise/Polaris. Ker ni podanih podatkov od Mobitela in ostalih Slovenskih operaterjev mi vsakič, ko ga resetiram "joka" da tega operaterja ni v bazi podatkov. To še ni tako moteče, bolj moteče je, da kljub teme da vse nastaviš pravilno, ne dela: Messenger, Skype(pogojno), mobilna mobitelova TV in še kaj bi se našlo. Messenger in Skype drugače delata preko WIFI čist ok.
Mislim da tale connection wizzard/setup zapiše še kaj drugega in kam druga, kot pa lahko sam nastaviš v nastavitvah. Primer je T-mobile Hrvatska. Imam tudi Hrvaško kartico, ko jo vsatavim, se nastavi in vse dela. Ker je T-mobile v bazi podatkov.


Lepo bi prosil brez kakšnih in drugačnih nasvetov, če si to pa to,.....nastavil.
Rad bi samo vedel, če ima kdo kakšen *.cab z tem connection wizardom, kje je noter tudi Mobitel oz. Slovenski operaterji.
Ga zna kdo mogoče predelat, če mu kakšen cab recimo z nastavitvami (od kakšnega drugega operaterja) pošljem in Mobitelove nastavitve napišem.
cab je lahko od katerega koli HTC-ja, samo da je notri Mobitel
Sploh pa ne vem zakaj to ne naredijo Slovenski operaterji sami, ker so prodali kar precej HTC-jev.


Hvala že vnaprej in lep pozdrav.
Grega
 

grega29

Pripravnik
7. okt 2007
62
0
6
Ali ti delata messenger in skype?
Mobilno TV smo zrihtal, treba je v exceptions napisat: wmstream.mobitel.si
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.833
730
113
www.jernej.org
MSN pa Skype ti verjetno delata težave, ker si v gprs nastavitve vpisal wap proxy. Kaj drugega bi že skoraj težko povzročalo težave.
 

grega29

Pripravnik
7. okt 2007
62
0
6
Hvala za nasvete bom se malo poigral.
A kakšnega cab fila pa nima noben? Včasih mi je malo dolgčas pa sprobavam razne skuhane ROM-e
smile-1.gif


Ja, pa se res da connection setup izklopit. Pa sem mislu da vse vem:) Hvala
 
Nazadnje urejeno:

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Daj...naredi si uslugi in ne kompliciraj po nepotrebnem. Sem mel isti problem in sem skoro znorel, sam sem poj na xda-developers dobim namig, da je to zaradi čarovnika, ki nima operaterjev v bazi in bo težil, dokler ga ne boš izklopil. Sem tudi bazo iskal, ampak naj ne bi obstajala, tak da... ročno vneseš nasvavitve (ki si jih že) in izklopiš čarovnika. Nekateri v rom-ih to naredijo zate, drugi pustijo vklopljenega, kakor imaš "srečo".

Za gprs nastavitve pa poglej med Dlančniki, je nekdo prilepil vse nastavitve, mislim da je bilo v zvezi z htc p3600

@edit: ja, žal je to edina šansa da ga utišaš, ampak tudi jaz nisem našel kljukice brez da bi mi pokazali točno kje je
grin1.gif



Lp
 
Nazadnje urejeno:

forgot

v penziji
23. jul 2007
293
0
16
Start, Settings, Connections, Connection Setup, menu, Disable Auto Configuration, OK ....

LP
 

grega29

Pripravnik
7. okt 2007
62
0
6
Hvala za vse nasvete.
brez proxya vse dela. To se pravi da rabiš samo modem, dostopna točka internet, username: mobitel, pass:internet.
Hvala vsem za pomoč
aplauz.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
679
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik grega29 pravi:
Bom poiskal tisti post z 3600 tko. Upam, da so vse nastavitve.
Drugače, pa če kdo rabi, tukaj so nastavitve za vse htc-je


http://www.htc.si/pomoc.asp

Ampak ne za vse operaterje...

En cas so imeli se za Si.mobil... pa so bile napacne... in ko sem jih ene parkrat opozoril,d a so napacne... so porpavili... po liniji najmanjsega odpora... tako da so odstranili nastavitve za Si.mobil oz. samo link do dokumenta
smile-1.gif