en starš + en otrok

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Ugotavljam, da bo počas treba it nekam na morje. . .
Gledam po agencijah, pa povsod isto - dva odrasla + en, dva, tri nekje še celo štirje otroci lahko brezplačno.
Mi gre malo na nekaj, zakaj nikjer ne more biti
1 odrasel + 1 otrok brezplačno.
mogoče tržna niša. narest tak hotel. ne vem, kako da še nikomur ni kaj takega na misel prišlo.
Otroci bi se lepo zabavali, kako animacijo bi jim naštimal, pa še odrasli samčki in samičke bi se lahko spoznaval med seboj . . .
res sem kar malo žalosten, ko pomislim koliko me bo prišel dopust za en teden, kaj šele za dva . .
 

nadi

Pripravnik
2. avg 2007
906
0
16
vprašaj na agenciji za otroka..imam občutek, da bi se dalo uredit prav tako brezplačno za otroka saj se gre bolj za to (po mojem mnenju), da majhni otroci ne porabijo skoraj nič..pač vzameš enoposteljno sobo z dodatnim ležiščem ali kaj podobnega..
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Mislim, da je tukaj problem predvsem zaradi sob. Pomoje ce placas enoposteljno sobo ima otrok po vsej verjetnosti zastonj. (ali pac)
smile-1.gif
. Ce je soba za 2, je njim vseeno ce spi v isti tudi otrok.
 

Natasa

Zelenc'
13. jul 2008
2
0
1
Midva greva v dvoposteljno sobo, s tem da namesto da ima moj malček zastonj (kot recimo določen hotel ponuja ob dveh odraslih osebah) ima recimo 25% popusta. Žalostno, ja. Že tako si sam za vse, z eno plačo... pa še počitnice te pridejo dražje.
So neki ugodni popusti, vendar za CRO. Kar se tiče drugih držav, jaz osebno še nisem zasledila.
Da pa bi otrok imel brezplačno z eno odraslo osebo, pa dvomim da obstaja taka ponudba kjerkoli.

Upam da se kaj spremeni v tej smeri, kajti vedno več je ločitev, razhajanj in posledično enostarševskih družin.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Dvomim pa, da se jim bi to splacalo, ker jih izgradnja hotela, ki ima dvoposteljne sobe pride ceneje.

PS. Res je skoda, da je vedno vec locitev. Ne recem zgodi se tu pa tam, ampak v zadnjih letih vedno vec. Amerika "here we come".(sicer pa je to tema za kam drugam)
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Kot da ne moreš spat v isti postli...Za tisti teden ne sme bit problem.
Drugač pa mi gremo v Tunizijo, pa ma otrok avtomatsko zastojn, razen takse seveda. Se mi pa hecno zdi, da smo dobli brezplačno, ker naše agencije te skoz napizdevajo, pa bila prepričana, da bomo plačali vsaj 30% cene za otroka.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Meni se zdi, da vseposod nimajo enoposteljnih sob in dobis potem nek popust na otroka ce gres v dvoposteljno. Placat ma moras se vseeno kakih 70% za otroka.
Tak sem si jaz razlagal po tem kar je napisala Natasa.
 
Nazadnje urejeno:

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
poglej TUIali pa TERRA katalog, imaš pa posebej Single + kind cene. Koliko je star otrok.pa datum odhoda javi
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
6 let. med 16.08 in 28.08. . . . 5-7 dni

sicer sem ravno danes prejel dokaj ugodno ponudbo. lahko bi rekel tudi zelo ugodno. sicer ni še nič 100%, ker po prejemu plačila 30% akontacije šele rezervirajo
confused-1.gif


http://www.club-pakostane.hr/default.aspx

zame in za otroka 5 dni allicl. light
confused-1.gif
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Citat:
Uporabnik Abeta pravi:
6 let. med 16.08 in 28.08. . . . 5-7 dni

sicer sem ravno danes prejel dokaj ugodno ponudbo. lahko bi rekel tudi zelo ugodno. sicer ni še nič 100%, ker po prejemu plačila 30% akontacije šele rezervirajo
confused-1.gif


http://www.club-pakostane.hr/default.aspx

zame in za otroka 5 dni allicl. light
confused-1.gif

pazi, v hišicah ni elektrike, omar, wc-ja, je robinzonskega tipa
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
redface-1.gif
saj vem, da moram baterijo in ključavnico s seboj nest, če hočem. . . .

Si mi našel med tem kako pametno ponudbo?
nahrung002.gif