En hitr rant - križišče Kino Vič

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
iz obeh pasov lahko gres na srednjega oz. iz levega na leva dva iz desnega na desna dva, zato ni vodilnih crt cez krizisce da imas prosto izbiro, vcasih se je treba pac zmenit s "sosedom" na pasu pa vse lavfa ok. manj komplicirat pa vec spremljat promet pa hitro reagirat pa bo manj guzve :)
Ja tak se tudi meni zdi
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
S pomembnim pripisom: če s tem ne ogrožaš drugega!!!

Sicer pa če si tako ziher, da je levi za Tržaško skozi zabasan pa se pri filofaksu razvrsti v desnega.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
In seveda tako poskrbis samo za svojo rit in delas po nepotrebnem guzvo in oviras druge udelezence... Marsikdaj je guzva ravno zaradi takih, ki jih ne briga, kaj se dogaja okoli njih... vazno, da izkoristijo vsako luknjo in stalno vozijo slalom ... malo po enem pasu, malo po drugem... :oops:
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Kako delam guzvo če se postavim tam kjer je prostor. Pa kako delam guzvo če vozim slalom? Ti ni logike. Guzbo delajo tisti ki so skoz na istem pasu pa voziljo 50 za tistemu ki vozi 50 ko je omejitev 60. Normalno da bom šel na pas kjer ni guzve in s tem naredil prostor za sabo. Reče se aktivna vožnja z razlogom
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.573
113
Marlbor
Kako delam guzvo če se postavim tam kjer je prostor. Pa kako delam guzvo če vozim slalom? Ti ni logike. Guzbo delajo tisti ki so skoz na istem pasu pa voziljo 50 za tistemu ki vozi 50 ko je omejitev 60. Normalno da bom šel na pas kjer ni guzve in s tem naredil prostor za sabo. Reče se aktivna vožnja z razlogom
Sam si napisal: velikokrat se mi zgodi da grem iz levega pasu na srednjega in en hoče iz desnega na srednjega in mi hupa kak da sm en debil
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.828
3.848
113
Ker mi 92 letna babici živi tam pa se kak razlog se najde
Al kaj si hotu povedat.

Ok, opravičeno. Ciljal sem na to da če si iz LJ dobro veš da je tam okoli vedno gužva ob konicah in če se le da se temu delu izogneš (imaš en kup opcij kako prit do tržaške ali pa proti centru/šiški/whatever brez da rineš skozi tisto križišče).
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.434
4.535
113
Od kje pa ta logika? Če se sprazne mesto kako lahko pride do upočasnitve?
Sej ne bremzam ko menjam pas.

Kaj ti ni jasno? Postavil si vprašanje. Dobil odgovor od vseh, da si debil pač ti. Debil svojih napak ne vidi, ampak so vedno krivi vsi ostali okoli njega. Ne razume ničesar, kar ni po njegovih debilnih kriterijih in to je to. Bodi dec/baba, sprejmi odgovore in nehaj bluzit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
Neikoli ne razumem zakaj je potrebno takoj nekoga zmerjat, ce nekaj naredi narobe oz. ce vprasa kako in kaj.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.573
113
Marlbor
Neikoli ne razumem zakaj je potrebno takoj nekoga zmerjat, ce nekaj naredi narobe oz. ce vprasa kako in kaj.
Saj je sam že v samem uvodu napisal, da mu debili trobijo. Ko mu pokažemo, da vozi narobe, pa trmoglavi z butastimi izgovori, se dela neumnega in očitno trola oz. še pojačano butla špila sam. Noben ga ni zmerjal, le vprašanje je od določenih dobil, če malo trola, oziroma ali se malo norca dela s temi podvprašanji, glede na to da je takoj dobil odgovor na vprašanje ... :bonk:
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.434
4.535
113
Neikoli ne razumem zakaj je potrebno takoj nekoga zmerjat, ce nekaj naredi narobe oz. ce vprasa kako in kaj.

Zato, ker se dela budalo in išče opcije, kako svoje zgrešene poglede uveljavljati še naprej. Občutljivi pacifisti pač poglejte v drugo smer, na cesti se pa turbo gobicam vsekakor najhitreje umikajte.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Nič ne delam narobe ker je križišče narobe postavljeno.
Zakaj bi človek za mano bremzal če jaz pospešim in zamenjam pas?
Tisti ki brez razloga trobi je debil.
Jaz sprejemam odgovore. Samo tiste pametne. Če niste opazili so odgovoriu tudi v tej temi različni torej ne morete rečt da ste vi pametni bolje kot drugi in potem me zmerjat.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Jaz bi na ministrstvo za infrastrukturo poslal to vprasanje, pa naj Alenka strokovno odgovori