En hitr rant - križišče Kino Vič

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Narišejo naj črte v križišču kak bi pravite kak Nej bi šlo Al pa Nej folk neha huoat ko grem iz levega na srednjega
 

Corvette

Majstr
6. nov 2008
399
263
63
'If you run into an asshole in the morning, you ran into an asshole. If you run into assholes all day, you're the asshole.' (Raylan Givens)

Skratka, če ti vsake toliko kdo potrobi, jebiga, si ga že kaj posral ... če ti trobijo konstantno, well, I've got bad news for you man :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano in vogel

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
267
113
sam tole pa je ena redkih tem, k sm jo 2x preletu, pa se vedno na koncu recem - what the fuck?!

res mi ni jasno kaj goba tok komplicira...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Sej ubistvu me najbolj pogreje to da je butast označeno. V večino primerih grem tudi sam na levo.
Pa recmo da je guzva pa je prvi semafor rdeč pa se levi in desni zabaseta tok da je desni čist poln in ne oviram nobenega če grem na srednjega.

zakaj bi z levega šel na desnega, saj sta oba za levo? razen če ti paše zavijat v levo bolj z desne... isto sranje, drugo pakovanje...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ko se z avtom pelješ po teh crtah in če upoštevaš njihovo smer boš šel iz levega na nasprotni pas in iz desnega na levega. Kako Nej se pol po njih ravnam če niso zanesljive?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Ko se z avtom pelješ po teh crtah in če upoštevaš njihovo smer boš šel iz levega na nasprotni pas in iz desnega na levega. Kako Nej se pol po njih ravnam če niso zanesljive?
Čudi me, da do sedaj nisi upošteval črte, ki ti ukazuje da iz levega pasu zaviješ desno proti Prešernovi.