Električni skuter

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Kaj za city coco imamo v sloveniji kaksnega resnega podnudnika z kompletno ponudbo ? Ce iscem mi na Hrvaskem najde pri nas pa samo ta na bolhi z zelo nepopolno ponudbo, mocnejsih sploh ni...
http://citycoco.hr/

Sem sam ugotavljal podobno so eni trije, ki nekaj na to temo uvažajo zelo celostno pa nobeden, sam sem se odločil, da grem direktno v to, dostava iz Nizozemske v nekaj dneh, na tvoj naslov z DPD, samo pri meni se je zapletlo, ker sem hotel malo po svoje in malo drugače, kar je potem po naročilu, kar traja ene 60 dni več ......


Če ve kdo potem konkreten postopek homolagacije pri nas, naj prosim pove, certifikate dobim zraven ..... in ja če se potem zadeva registrira se lahko celo subvencija dobi.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Greš na tehnični, plačaš 100 EUR za ugotavljanje istovetnosti vozila in če imaš vse dokumente si stvar rešil. No, pa čakat boš verjetno moral na odločbo za 0 DMVja, kar lahko traja do 1 mesec, da boš lahko registriral.
Predvidevam, ker elektro skuterja še nisrm uvozil.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Greš na tehnični, plačaš 100 EUR za ugotavljanje istovetnosti vozila in če imaš vse dokumente si stvar rešil. No, pa čakat boš verjetno moral na odločbo za 0 DMVja, kar lahko traja do 1 mesec, da boš lahko registriral.
Predvidevam, ker elektro skuterja še nisrm uvozil.
Predvidevam da te potem fikusi z papirji naredijo norca preden skasiras nazaj to eko subvencijo.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Ma ta homologacija ni tako zelo enostavna, kot sem slišal, točno pa ne vem, rabiš COC certifikat in ne vem , akj še potem pa ne vem kam, kar vsak tehnični tega seveda ne dela.....
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
A pa tile, ki uvazajo tele Cocote v Slo, imajo ze vse papirje o skladnosti in ga prakticno registriras v 1 dnevu?