Električni kompresor za blazine filat

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.374
233
63
Kras
www.mtl.si
Rabim eno tako stvarco, po možnosti 220V IN 12V. Običajno imajo itak priložene različne nastavke.
Kje bi se to dalo dobiti? Izgleda sem namreč 3 mesece prepozen, takrat so to skoraj za tabo metali v vsaki trgovini.
rolleyes-1.gif
 

mrk

Zelenc'
22. avg 2007
2
0
1
Dobis ga na petrolovih pumpah, jazst sem ga dobil na prvi v Domzalah. Cena cca. 2500 SIT
 

mrk

Zelenc'
22. avg 2007
2
0
1
Aja, samo je mejdinčajna, pa se stikalo rado stopi (zamenjaj), pa skače kot utrgan, pa na merilcu pritiska ne moreš nč odčitat, pa igla za žoge filat se sname, pa samo za 12 V je in utikač je čist zaenkurc ... Pa vendar, ti lepo piješ pivo (dve, tri) on ti pa pumpa recimo otroški bazenček, samo paziti moraš, da ti stikalo (ki se ful greje) vanj ne naredi luknje.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.374
233
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik mrk pravi:
Aja, samo je mejdinčajna, pa se stikalo rado stopi (zamenjaj), pa skače kot utrgan, pa na merilcu pritiska ne moreš nč odčitat, pa igla za žoge filat se sname, pa samo za 12 V je in utikač je čist zaenkurc ... Pa vendar, ti lepo piješ pivo (dve, tri) on ti pa pumpa recimo otroški bazenček, samo paziti moraš, da ti stikalo (ki se ful greje) vanj ne naredi luknje.
Hehe, hvala še za opis ''prednosti''. Bom poizkušal dobiti kakšnega drugega, namreč za pumpat v petem štuku ne morem ravno avta gor dvignit
wink-1.gif


Aja, eden redkih si, ki ne hvali svoje stvari na polna usta. Vsa čast.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.110
752
113
kaj pa boš polnil z njim? jaz uporabljam nekakšen "fen", ki mi turbo maximus napolni v minuti, dveh. kak mesec nazaj sem jih videl v intersparu
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Jaaaa, tako pumpo imamo tudi pri nas doma
grin1.gif


Sicer pa ne škodi pogledat v kako camping trgovino, tam bi že skoraj lahko meli, kakšen hervis mogoče, iglu šport,...

lp
Peter
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Za 12 in 220 v bo tezka in draga
tongue-1.gif

Obicajno so 12V ker so v namen kampiranja.V nekaterih trgovinah dobis adapterje 220/12V-obicajno jih ponujajo k hladilnim torbam.
"Kompresor" ki ga jaz uporabljam je bolj fen-ventilator.Ne napolni nevem kaksnega pritiska ampak ravno prav za blazine in "turbomaximus"
wink-1.gif