El. zobna krtačka

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.464
227
63
Evo, še moj prispevek. Sonicare uporabljam že cca 5 let, vmes sem imel tudi hofer / lidl varianto.

MEd Sonicare in hofer/lidl varianto sploh ni primerjave, je Sonicare mnogo boljši v samih vibracijah in čiščenju. Oral-Bja ne poznam, saj ga nikoli nisem probal. Mi je pa v 5 letih Sonicare že 2x(oba ročaja) crknil. Prvič po izteku garancije, pa sem lani kupil nov komplet, ki pa sta letos spet odpovedala, vendar so ju zamenjali v garanciji z novimi, vendar z opozorilom, da je to zadnjič, ker kao ne skrbim dobro za gumico na vrhu ročke (ključ rednemu splakovanju in brisanju), ki preprečuje vdor vode v ščetko, in je počasi odstopila, ter seveda voda prišla v notranjost, kar je povzročilo, da se je ščetki zmešalo in se je začela sama od sebe prižigati.

Kakorkoli, ko naslednjič crkne, zabrišem vse skupaj v smeti in naročim to kitajsko kopijo, da še to sprobamo. Sonicare, čeprav sem z njenim delovanjem in čiščenjem zadovoljen, ne kupim več.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.391
959
113
Obišči stran
In v testu zmaga philips zgolj zaradi baterije... priročnost pa na strani oralb hehe :)

Sam sem imel v uporabi med leti vse opcije, vedno do zadnje top modele, pa lahko rečem, da mi osebno oralb odgovarja konkretno bolje. Ženi pa recimo sonicare, tako da sva razdeljena :D
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
heh, greš po hitrem postopku ja, na oral-b :D

V mislih sem imel, da ne greš nazaj na navadno zobno ščetko. :)

Sicer pa jaz in ljudje, ki jih poznam v 10 letih nobenih težav s Sonicarjem. Kupil predlani novega, ko je prejšnji crknil po veliko kilometrine in ga imam sedaj v kozarčku, kjer se brezžično polni in je sploh hassle free. Baterija zdrži najmanj tritedenski dopust dveh ljudi, tako da pokriva praktično vse moje realne potrebe. Če je kakšen boljši price/performance ne vem, ampak jaz enostavno nimam nobene pretirane potrebe iskati cenejše alternative. Aja, mislim, da se splača kupiti v Avstriji, ker so v akcijah bistveno cenejši kot v Sloveniji.
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Ker jo drgne cela Azija in pol Amerike. Tudi na otip je svetlobna leta pred Sonicareom, najdi temo na slotechu pa bos videl kako crkujejo, kosta pa za 4 Xiaomije skoraj. Ok, je res nastavek 4€, ampak drzi kar dolgo, baterijo filam 1x mesecno. Verjemi, sem naredil celo raziskavo na temo teh zobnih scetk preden sem kupil. :D

V primerjavi s Philips Sonicare Diamondclean, je meni Philipsova boljša na otip - tudi malenkost tanjša, manjša, tišja...Da o tem, da kljub temu da ima BT in kao app, le-ta ne deluje oz. jo zazna samo, če spremeniš lokacijo na kitajsko (ampak potem je vse v kitajščini :S). Poleg tega mi ima tudi Philips boljše rešeno, da ostane na določeni nastavitvi. Če po 5s ugasneš, ostane na tisti nastavitvi. Pri Soocas X3 moraš držati 2s, da ob naslednjem vklopu ostane na tisti nastavitvi. Ampak moraš to ponavljati vsakič....Tako da...

Je pa res, da za takšen denar je dober nakup, Philips je svinjsko draga, prav tako samo novi nastavki - vsaj 2krat dražje kot Xiaomi.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113
Nekaj o ščetkah - test

Jaz ne vem kako je sonicare dobil ++ na baterijah jaz imam trenutno tretjo, Prva je zdržala 6 + let, druga 2 leti in 1 mesec, tretja ima sedaj dobri dve leti in je baterija že zelo boga. In to je tudi zadnja Sonicare ki sem jo kupil, naslednja bo Oral.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Do sedaj sem bil na klasiki, sedaj ste me pa napalili in bom poskusil tisto iz Hoferja ( za prvič bo v redu )
 

ginekolog

1.300. registrirani uporabnik
1. okt 2007
585
7
18
Hoferjevo uporabljam ca 10 let, dela bp, očisti veliko bolje kot ročno. Vmes sem eno kupil novo. Življenjska doba je cca 5 let.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano

Primozb

Majstr
17. jun 2018
20.049
308
83
Trenutno je aktiven ta kupon:

Xiaomi Electric SOOCAS / SOOCARE X3 Toothbrush Smart Sonic Brush
http://bit.ly/2SYdxMg
29,6€ (cca 2,5 € poštnina - EU Priority Line - ta način pošiljanja je duty free)
✂ Koda kupona: MISX33
 

Primozb

Majstr
17. jun 2018
20.049
308
83
Pozdravljeni

je :) in to dober kupon


XIAOMI SOOCAS X3 Electric Toothbrush Smart Sonic Brush white
http://bit.ly/2G6hpU2

26,7 € (3 € poštnina - EU Priority Line)
✂ Koda kupona : BGTISJ99

Paypal! Za vse izdelke je davek plačan v naprej. Izbrati morate EU Priority Line – In BANGGOOD VAM BO PLAČAL DAVEK !!! Torej brez dodatnih stroškov! Tik pred plačilom preverite, da imate izbrano EU Priority Line, za način pošiljanja . Več tukaj https://banggoodslovenija.wixsite.com/website

Veljavnost do: 30 kos
 
Nazadnje urejeno:

Primozb

Majstr
17. jun 2018
20.049
308
83
Oclean X Smart Sonic Electric Toothbrush Color Screen Touch Whitening Oral Care English Version
http://bit.ly/2Mij6C8
45,5 € ( 4,8 € poštnina - EU Priority Line)
✂ Koda kupona: BG0CleanX
Paypal! Za vse izdelke je davek plačan v naprej. Izbrati morate EU Priority Line – In BANGGOOD VAM BO PLAČAL DAVEK !!! Torej brez dodatnih stroškov! Tik pred plačilom preverite, da imate izbrano EU Priority Line, za način pošiljanja . Več tukaj https://banggoodslovenija.wixsite.com/website
Veljavnost do: prvih 70 kosov
 
Nazadnje urejeno: