E-mule in podobno

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Pred nekaj tedni mi je crknla Mula. Ok, sm rekla da bom pocakala kaj bo in ce bo zacela delat. Loudala sm si vsak dan par komadov in zadne dni se mi mesa ker nimam nc pametnih komadov.
cry12bpy.gif


Poanta teme; Kaj naj si zdej downloadam za en program za musko dol vlect? Ma kdo ksn link al neki, da si instaliram? Baje da je nek link celo do e-mule ki dela??
confused-1.gif


Torrenti... Bom rabla instrukcije, ce kdo to predlaga.
redface-1.gif


Hvala.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Torrent :
download programa uTorrnet na strani Utorrent . instaliraj na racunalnik.

Nato imas mnogo torrent strani na internetu, kjer dobis glasbo, filme,.... Jest osebno najbolj uporabljam stran Torrentz . Tam mas iskalnik, in ko najdes doloceno datoteko, jo potegnes dol in zazenes.
Avtomatsko se ti bo zagnal program uTorrent in v programu bos potrdila download, pol ti bo zacel downloadad.
Upam de sn kukr tuk logicn razluzu
write.gif


PS: na tej strani, ce bos iskala en komad, ga ponavadi ne bos dobila, so bolj albumi. Sam ni panike, ka lahk pol v programu zberes katere komade tocno ces potegnt dol.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Za posamezne komade je LimeWire super, ja. Za albume, filme, nanizanke ... pa BitComet.
smile-1.gif
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Js se opravicujm res, ker sm zamesala mal podforume -me je krepko sram
redface-1.gif
to se mi ne zgodi skor nikol...

Drugac pa hvala za nasvete, downloadala sm si LimeWire
cheer.gif

(sm celo sama pogruntala kko pa kaj, sicer pa dost spominja na E-mule, s tem da mi je LimeWire velik bol vsec ker je vse bolj pregledno itd.)

Dobite 5*
redface-1.gif