DVIŽNA GARAŽNA VRATA

pol3ni

Fizikalc
10. jan 2011
355
228
43
Idrija
Pozdravljeni
Čaka me nakup dvižnih garažnih vrat z osebnim prehodom.Nekaj sem že poizvedoval pa me zanima še vaše mnenje oz. izkušnje
Horman odpade -cena
Mkl vrata o.k.Monterji odvisno,koga pošljejo
Zanimam se še za vrata daljinček in panela če ima kdo montirana.
Ali še kašen drugi proizvajalec s katerimi ste zadovoljni.
Hvala
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Tridom imam 2 leti. Zaenkrat še dela. Montaža tudi bp. čeprav so me čakali 2 mesca ker me je nategoval z dostavo tisti ki sem mu naročil skelet garaže.

Drugače pa če je opcija brez osebnega prehoda daj drugje vrata. Ker je svinjsko drago tole.
 

SavageSam

Fizikalc
26. mar 2012
234
67
28
Si bom sposodil temo; mene pa verjetno v kratkem čaka nakup motorja za roletna garažna vrata, ker je trenutni star 10 let in je začel ob dviganju in spuščanju glasno ropotati. Mazanje in servis stvari ni uredilo - potrebna naj bi bila menjava pogona. Ker mi "grozijo" s ceno cca. 400€ 😡 , me zanima ali obstaja cenejša alternativa. Lahko na ZS.
 

kelih

Fizikalc
17. jan 2008
378
36
28
Hahahaha kaj pričakuješ da ti bo en zdaj napisal ejga za 50€ ti ga loh zrihtam? Eni bi res vse đabe
 

SavageSam

Fizikalc
26. mar 2012
234
67
28
Citat:
Uporabnik kelih pravi:
Hahahaha kaj pričakuješ da ti bo en zdaj napisal ejga za 50€ ti ga loh zrihtam? Eni bi res vse đabe

Saj ni treba biti nesramen...
crazy1.gif


Pač vprašam, morda pa je na forumu kdo "iz foha" pa lahko zrihta kakšen popust; sem prepričan da se da.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Citat:
Uporabnik pol3ni pravi:
Pozdravljeni
Čaka me nakup dvižnih garažnih vrat z osebnim prehodom.Nekaj sem že poizvedoval pa me zanima še vaše mnenje oz. izkušnje
Horman odpade -cena
Mkl vrata o.k.Monterji odvisno,koga pošljejo
Zanimam se še za vrata daljinček in panela če ima kdo montirana.
Ali še kašen drugi proizvajalec s katerimi ste zadovoljni.
Hvala
Daljinček 2x garaža in 1x delavnica nad 3 metre. 8 let BP.
 

pol3ni

Fizikalc
10. jan 2011
355
228
43
Idrija
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Citat:
Uporabnik pol3ni pravi:
Pozdravljeni
Čaka me nakup dvižnih garažnih vrat z osebnim prehodom.Nekaj sem že poizvedoval pa me zanima še vaše mnenje oz. izkušnje
Horman odpade -cena
Mkl vrata o.k.Monterji odvisno,koga pošljejo
Zanimam se še za vrata daljinček in panela če ima kdo montirana.
Ali še kašen drugi proizvajalec s katerimi ste zadovoljni.
Hvala
Daljinček 2x garaža in 1x delavnica nad 3 metre. 8 let BP.

Sicer moja bodo dvižna vendar brez pogona ,ker jih odprem le parkrat letno,če prenašam kakšno večjo stvar.
Hvala
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik SavageSam pravi:
Citat:
Uporabnik kelih pravi:
Hahahaha kaj pričakuješ da ti bo en zdaj napisal ejga za 50€ ti ga loh zrihtam? Eni bi res vse đabe



tega pokliči. Ded na mestu. Meni je recimo hormance na akumulator(ker nimam štroma v garaži) in sončno celico zrihtal daleč najceneje v SLO. Dela pa sam tista rolo vrata, ti bo najbolje povedal, kak motorček in kje ga najceneje dobiti, morda tudi preko njega.

https://martincic-garaznavrata.si/
 

kelih

Fizikalc
17. jan 2008
378
36
28
Jaa to je nateg sprejemljiva cena motorčka je nič kaj več kot 20€ malo plastike in pleha. Cena vgradnje pa 9€ na uro saj jaz v službi tudi ne zaslužim več kot 7€ na uro
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.319
5.842
113
pri taščici
Za "proizvajalca vrat, se bojim da je se 20 evrov prevec.
Vrata z montazo so stala vcasih jurja.
A zdaj je pa en motorcek ki ga odneses v spar vrecki za banane vreden 400 evrov.....

Tipicno slovensko.
Potem pa jambramo cez tujo konkurenco, cez visoke davke....drzava jambra da jih prevec utajimo, hkrati pa se vozimo v avtih za nekajletno placo, imamo lastniske hise in vsaj se dva vikenda....
Dobro da imamo www pa da na alterju se dobis kdaj kak link iz tujih www strani oziroma da nismo se googla blokiral v slo.
V sloveniji ga bomo blokiral zaradi nakupov v tujini.ne zaradi politicnih nasprotnikov, vere....
 
Nazadnje urejeno:

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik pol3ni pravi:
Pozdravljeni
Čaka me nakup dvižnih garažnih vrat z osebnim prehodom.Nekaj sem že poizvedoval pa me zanima še vaše mnenje oz. izkušnje
Horman odpade -cena
Mkl vrata o.k.Monterji odvisno,koga pošljejo
Zanimam se še za vrata daljinček in panela če ima kdo montirana.
Ali še kašen drugi proizvajalec s katerimi ste zadovoljni.
Hvala

osebni prehod je 500eur
 

kelih

Fizikalc
17. jan 2008
378
36
28
AHAHAHAHAHAHAHAH craftsman to je to :D Glej nevema midva zdaj o katerih vratah je govora ampak naprimer za hormann lahko kupiš samo od pooblaščenega prodajalca in tam ima trgovec cca 20% marže