Družinski zakonik oziroma poroke vsepovprek

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

Niso geji ampak so pedri. Preprosto po domače.
Tako kot tudi cigani niso romi ampak preprosto cigani! Pa tat je tudi tat in nikakršen "odtujevalec" .
 

BlonG

Pripravnik
10. avg 2010
174
15
18
http://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-traci/clanek/bojan-traven-se-je-porocil-z-markom

Nisem poznal njegove orientacije, je bil pa čuden, zdaj je pojasnjeno.

Namen zakonske zveze je ustvarjanje družine, ta dva pa ne vem, kaj bosta ustvarjala.

In to se tvojega/mojega/našega življenja tiče kako že? Naj se imajo radi in poročajo, če se želijo. Vsak, ki ima srečno lastno življenje, se običajno ne ukvarja toliko s tujimi življenji.

Aja, pa če se ne motim (ne ljubi se mi zdaj iskat kaj pravi zakonodaja), ta dva nista sklenila zakonske zveze, ampak partnersko, ki ima neke omejitve - zagotovo ne moreta kot par posvojiti otroka. V glavnem: ni isto kot poroka.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.254
-8.465
113
Eni zopet ščijejo proti vetru.... A bi bilokatera živa vrsta obstala če bi gejevstvo bilo normalno in naravno? NE! In pederajsi nehajte normalne ljudi zmerjat z ksenofobi in nazplankanci. Če je kdo zaplankan so to geji.
Je normalno in naravno, živali to prakticirajo
 

BlonG

Pripravnik
10. avg 2010
174
15
18
Snecer
ti to resno? Te skrbi, da ne bo kateri od njiju ostal lačen? ;-) A če tvoje ni doma, ti ne znaš skuhati kosila? (Ne rabiš odgovarjati, ker je retorično vprašanje)

OK, šalo na stran: naj si ta dva "mladoporočenca" porihtata svoje življenje, kot si ga hočeta, ker si tudi mi svojega porihtamo kot sami hočemo. Kdo kuha, pere, lika, sesa, čisti, tanka avto, nakupuje, nosi smeti v zabojnik itd... je pa stvar dveh posameznikov (oz. družine, ker smo nekateri mnenja, da je treba tudi podmladek naučiti kako se skrbi za gospodinjstvo).
 

Mr_Globus

Fizikalc
1. dec 2011
236
26
28
Zopet nek mladenič, ki ne ve kaj je vzrok in kaj posledica. :rolleyes:

Zakonska zveza je mnogo starejša od države - verjetno se boš strinjal. Vse tisto kar si navedel, pokaže, da država zelo dobro razume pomembnost zakonske zveze, zato ji tudi namenja pozornost in olajšave.

Tisto kar si navedel, lepo pokaže, da znaš videti samo ugodnosti, dolžnosti pa ne. Tipično za vijolično generacijo.

P.s. - Nikoli se nisem imel za klerikalca ali kaj podobnega, vedno sem se imel za napredno razmišljujočega - torej sem liberalen!

Je starejša, in? Zunajzakonska je pa še starejša. In Karantanija je bila čez celo Avstrijo in to danes pomeni .. nič?

Kakšne dolžnosti? Kakšno dolžnost ima par do države? Nikakršne. Vsak se sam odloči če bo, ali če ne bo imel otrok - to ni nobena dolžnost. (Pa otroka imam, ker mi tako pač paše).

Eni zopet ščijejo proti vetru.... A bi bilokatera živa vrsta obstala če bi gejevstvo bilo normalno in naravno? NE! In pederajsi nehajte normalne ljudi zmerjat z ksenofobi in nazplankanci. Če je kdo zaplankan so to geji.
Ja in tebe moti če se poročajo... kaj?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.985
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Hec je ker ne ostane samo pri teh zakonskih pravicah, hec oziroma žalostno je, ker želijo toliko oziroma več kot imamo normalni. Lep primer sta Švedska in Kanada, kjer so z neumnimi zakoni popederasali cel narod, še po spolu ne smeš več povedati.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Itak. :rolleyes: Tisti ki je spodaj, je pač jebena stranka.

Ampak, če zna (s kuhalnico :fredi: ) res dobro delat, ga imajo pa tudi vsi radi, a ne !
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Itak. :rolleyes: Tisti ki je spodaj, je pač jebena stranka.

Ampak, če zna (s kuhalnico :fredi: ) res dobro delat, ga imajo pa tudi vsi radi, a ne !
Naj sam pove, če mu je to OK?...ne pa, da zna poniževat vse okrog sebe...ah ja....tipična skupina žrtev....malo globlje gledano...ah rajši ne....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Potem se pa ne oglašaj.

Itak nisi razumela, kar sem vprašal.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V cerkvi ti bodo vse razložili, tam celo vedo, kako je po smrti.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
Če greš s 13letno s C modrčkom je to samo prekršek, ker si nategnil mladoletnico in ne pedofilija.. Pedofilija je če se onegaviš z otrokom, ki še ni spolno razvit
To seveda ni res. Ce imas karkoli povezanega s spolnostjo z osebo mlajso od 15 let je to kaznivo dejanje. Pa ima lahko kosarico F. Besede pedofil KZ-1 ne pozna