Drugs are bad

SpaceMonkey

Pripravnik
11. avg 2007
761
3
18
Ja vem, hors ga je pokopal in še marsikoga drugega. Moj point je bil v tem, da so nekateri pod vplivom drog marsikaj odličnega naredil, so pa na žalost plačali previsoko ceno za to.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Brez drog bi bli pa navadni šalabajzari
grin1.gif
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Men je posvoje všeč kako je Amy zapela ta komad na EMA. Res ne vem kaj imate vsi takšno nazi stališče do drog. Kar se mene tiče naj počne vsak kar mu paše, če pa droge nekomu pomagajo da ustvari odlično glasbo, sliko, ipd., pa je to v bistvu umetnikovo žrtvovanje sebe za dobro drugih.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Ðizs...pa kwa je s temi mladimi puncami...Britney, Lindsay, Amy...pa Amy s takim glasom....
stupid-1.gif

Kaj bi blo pa s tabo, če bi ti pr 17 letih v roke porinl 2 milijona € in bi te cel svet začel občudvat... verjetn da bi še naprej pridno obiskovala šolo ob večerih brala knjige in na žurih cel večer sisala Zalo Lajf...
smirk-1.gif


Jst se ne slepim... verjetno bi bil isti ali še hujši kot današnje mlade zvezde
wink-1.gif
 

smith

Pripravnik
18. avg 2007
445
0
16
Citat:
Uporabnik wacko

Jst se ne slepim... verjetno bi bil isti ali še hujši kot današnje mlade zvezde
wink-1.gif






Jp! se kar strinjam. vsi bi po malem vsega preizkušali. nekateri ne takoj od začetka, ampak kmalu bi vam presedla tista Zala life
grin1.gif


Nekateri pa pač kasneje tudi "prešaltajo" na druge stvari... kar je pa meni
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Citat:
Uporabnik SpaceMonkey pravi:
KSZ
Če malo drugače interpretira komad je pa takoj zadrogirana ?
stupid-1.gif

Malo manj berte trač revije in več poslušite musko, pa bo boljš

ahaaaa ... se pravi, da je tudi prihod po nagrado bil popolnoma normaln in droga ni mela tam nobene vloge ... ne se šalit ... zadeta je bla ko mina ... še dobro, da ni bla bela pod nosom ko je prišla na oder
 

SpaceMonkey

Pripravnik
11. avg 2007
761
3
18
Čist normalna sigurno ni bla, par joitov gor dol
grin1.gif

Sej je čist dobr odpela in ni tako katastrofalno, kot sem pričakoval glede na vaše reakcije tukaj. Za moje pojme še zmeraj poje bolje kot marsikatera pevka na albumskih izdajah.
Sem bil že na dosti koncertov, pa sem nekajkrat slišal katastrofalno petje, Sploh v Slovenij je nekaj takih biserov, na plati še kr uredu zveni, greš poslušat v živo, te pa srat prime, katastrofa od katastrofe. In to trezni in moralno neoporečni.
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
čisto vredu je zapela, pač je mal drugače zinterpretirala pesem,enim je všeč, enim pa ne. meni so veliko bolj všeč pesmi, ki so v živo odpete na tak način, kot pa da so odpete čisto isto kot pa v originalu (playback)
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Men se zdi,da je prišla po avtobanu na oder
grin1.gif

Je pa zanimivo,da je čist mimo in brez energije pa še nos ji nagaja, očitno ni na pravi drogi ali je pa že pregloboko
smirk-1.gif