Drugi mi meša glavo

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Pošopaj se z tem drugim....pa vseeno ostani v zvezi z svojim partnerjem! Mej vse opcije
wink-1.gif
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Citat:
Uporabnik bosa pravi:
Z fantom sva skupaj že 7 let. Ljubiva se, čeprav nama ni vedno z rožicami postlano in sva prestala že marsikaj, vendar najina ljubezen je velika in je premagala vse. Vse to pa je dve leti nazaj okronal še naš sinček. Smo srečna družinica, ki se ima rada in radi preživljamo čas skupaj.

In kaj je pravzaprav narobe z mano, da se mi to dogaja? Ljubim svojega dragega, me še vedno izredno močno privlači in jaz njega. Vendar mi vsak, ki pokaže zanimanje zame, kaj hitro zmeša glavo . A je res edina rešitev, da se zaprem v hišo in se čisto odtujim od drugih ljudi????!!!!

Res ga močno ljubiš in si mu močno predana
bonk.gif
Varanje (če je do tega sploh prišlo..) na čustveni ravni, je veliko bolj zahrbtno, bolj podlo in težje (nemogoče) odpustiti.
Je že res, da nam v življenju, kljub temu da smo v resni in dolgotrajni zvezi, lahko vedno prekriža pot nekdo, ki ti bo bodisi vizuelno, bodisi karakterno všeč. Za to drugo je sicer potrebno več časa, je potrebno osebo spoznati vsaj malo, za kar je pa potreben že nek interes. Le-ta je pa lahko že nevaren, sploh če nimaš pospravljeno pri sebi v glavi in se zapletaš z nekimi skritimi (odkritimi) nameni.
Ravno tu je pa trik. Ker, da srečujemo nove ljudi, ki so lahko potencialno privlačni, se ne ba preprečiti. In si verjetno tudi ne želimo. Vendar kaj pa narediš potem iz take situacije je pa druga pesem.... Kajti, če ti nekdo pomeni res toliko (ga ljubiš v pravem pomenu), imata lepo zvezo, družino, se ne spuščaš v take situacije. Če že ne drugače, ti neko osnovno dostvojanstvo ter načela lahko pomenita ½varovalko½
stupid-1.gif