Drmr v Slo vojski

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Po ozeblinah in slabi oceni politična menjava na vrhu
http://www.24ur.com/novice/slovenij...murec-ki-je-kariero-zacel-leta-1988-v-to.html

Kakšno je sploh stanje v naši vojski?
letal nimamo

tank še lahko kakšen sploh zaluafamo? :evil:

težko orožje, najbrž ne znajo rokovat z njim

denarja pa itak, to je že znano

Zgleda pa tudi, da je bil sedanji šef štaba janševik, ker je zajokal Mahniču.

http://nova24tv.si/slovenija/politi...olitike-slovenske-vojske-s-strani-stranke-sd/

V ponedeljek bo imel zadnji nagovor, našemu mediju Nova24TV pa se je zahvalil za podporo in korektnost. Novi načelnik Generalštaba Slovenske vojske je postal Alan Geder.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
taborniki pač.

to bi mogl zdavni razpustit.
mogoče v kako vojašnico koga zapret..posilt..tepst in pol odpret kot hostel..pač najdt tematiko..pa magar če se kermu vojaku prikaže Marija.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Obvezno za vse m/ž po napolenem 18 letu . Tudi če prinese nevem kakšno potrdilo o nesposobnosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
a si ti resna?
starsi otroka 'zapustijo', sola nic ne sme, ce ne gre v cerkev tut zupnik ne more vzgojit in to pol das v vojsko? ze leta nazaj so prosili če naredis 100 kazenskih počepov, kaj bi bilo danes. vsi cini v polju, odskodnine itd, za mularijo pa trening drkanja in zajebavanja.

vojascina v ureditvi feminističnega metroseksualstva ni opcija.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Očitno je, da je tudi ljudstvo na vajah zatajilo, al so se ga tak nacedili, ali je bilo kaj drugega, ker Poček je domač teren pa bi ja menda lahko tisto vajo z zaprtimi očmi opravili.

Glede obutve pa me res hudo zanima, kdaj so lahko dobili takšne ozebline :) oziroma kje so čevlje nabavili.

Katičeva pa itak, baba bo vojsko vodla, dajmo se zbrat, ta mi še za štedilnikom ne zgleda suvereno :evil:
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.019
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Problem je, ker banda levičarska in izdajalska dela vse, samo da Slovenci postanejo manjšina v Sloveniji. Snecer, škoda da te ni zmotilo, ker je islamski stražar molil na delovnem mestu. To je isto, če bi namesto na stražo šel k maš, veš kakšen halo bi nastal, če bi to naredil pripadnik RKC.
 
  • Všeč mi je
Reactions: stankozaspanko
I

Izbrisan uporabnik #488

Problem je, ker banda levičarska in izdajalska dela vse, samo da Slovenci postanejo manjšina v Sloveniji. Snecer, škoda da te ni zmotilo, ker je islamski stražar molil na delovnem mestu. To je isto, če bi namesto na stražo šel k maš, veš kakšen halo bi nastal, če bi to naredil pripadnik RKC.

problem je, da so tvoji uspeli v SV implementirat vojaškega vikarja, katolibana, ki daje duhovno oskrbo vojakom