Dostop do spleta - izgine

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Pozdrav, zdaj se mi je že ene 3x zgodilo, da mi po določenem času izgine dostop do interneta. Imam router, ki ima ves čas iste nastavitve (5 let). Pred enim letom je bil PC formatiran in naložen s strani strokovnjaka. Ikona "internet" je OK (nič rdečega ali rumenega), samo dostopa ni. Hvala lepa za kak nasvet!
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
sem imel nekaj podobnega pred meseci, ponudnik je bil teletv. modem so mi prišli menjat pa je kmalu začelo delat normalno.
 

maurice

Pripravnik
30. apr 2008
866
2
18
Tudi meni se to dogaja, ponudnik je A1. Ampak pri meni se to zgodi, kadar kaj vlečem dol in kar na lepem povezava pade. Takrat tudi uporabnik, ki na telefonu kaj gleda preko wi-fi omrežja, začuti to prekinitev. Potem spodaj v desnem kotu prekinem povezavo in jo nato takoj spet vspostavim i zadeva spet dela nekaj časa.
A to se dogaja samo takrat, ko je prenos na maksimumu, če gledam kaj na recimo youtubu, nimam težav.
 

semnov

Pripravnik
19. feb 2009
189
17
18
Ima kdo težave z A1? Sam sem že od torka brez vsega. Sedaj sem dobil router, ki se poveže preko mobitelskega omrežja, vendar tudi tukaj ne deluje TV. Njihova pomoč mi samo obljublja, da me pokliče strokovna pomoč.
Verjetno za vikend vse miruje.
Ve kdo kako se nastavi Huawei router?