:: "Dostojna" zamenjava za N 6310i ::

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com

Živjo,

ker gre sedanja N 6310i počasi h koncu je potrebno najdi enakovredno zamenjavo.

Vsekakor naj bi bil telefon iz ponudbe rdečih, najbolje iz ponudbe za poslovne uporabnike.

Kaj predlagate? Morda katera izmed Nokij iz serije E?

Kakšen drugi predlog?


LP
kostevc
 

Roby

Pripravnik
27. jul 2007
429
0
16
www.sd-preserje.com
E60
cool-1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Dostojne zamenjave enostavno povedano NI. So približki, ampak ne računat, da boš ob pogledu nazaj še vedno zadovoljen.

Sam sem od 6310i imel 6600, 6610i in sedaj E65 (ja, 6 serija še vedno... nor pa tudi nisem
smile-1.gif
). Enostavno to ni to. Prva stvar, ki jo boš opazil na novem (kateremkoli) telefonu, je počasnost. Druga stvar bo cheap (proti 63 in 62 seriji, ki sta praktično samo iz dveh kosov) ohišje. Zadnji (in verjetno najhujši) udarec pa bo trajanje baterije.

Verjamem pa, da se telefon poslavlja in da si želiš česa modernega. Kar se mene tiče, je trenutno E65 (ali E50) as good as it gets.
 

MrAs

Pripravnik
8. avg 2007
33
0
6
E65, baterija drži 2 dni, gor imam navigacijo, blackberry, men je zakon telefon.
Majhen, lep, kvaliteten.
 

Roby

Pripravnik
27. jul 2007
429
0
16
www.sd-preserje.com
Jest mam velik izkušenj z E60. Odličen telefon, jest sm pogrešu sam kamero sam, ker je to poslovni telefon je razumljivo da ga ni. Drgač pa priporočam ti E60. Ima vse kar rabiš!
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik kostevc pravi:
ksz ...

Ima kdo izkušnje z E50/E60/E65? So kakšne pomanjkljivosti?
Imam E50, ima jih kar nekaj kolegov in pa tudi dva ko imata E60.. vsi so bili zadovoljni, razen mene..... ko sem jim dokazal svoje, tudi oni niso več zadovoljni.

1. ZELO POČASEN (RES ZELO)
2. Slaba baterija
3. zelo slabo lovi signal. Če si na simobilu je torej še toliko slabše.

Primerjava 3 leta starega samsunga in te nokie... medtem ko grem v avion... na 600m ne moreš več telefonirati, na 800m izgubi signal.... samsung na 1300m še vedno dela s polovičnim signalom brez kakršnega koli šuma.

V kolikor imaš osvetlitev preko 60% moči ti baterija crkne v dveh dneh pa če ga uporabljaš ali ne. Neredko se dogaja tudi to, da kar tako izjavi da nima signala.. 10sek kasneje pa dela ko da nič ne bi bilo. Tisti ki nosijo telefon v žepu tega sicer ne opazijo, če pa ga imaš cel cajt ob sebi na mizi v stojalu pa opaziš to zelo pogosto. Vsi so se smejali opisom mojih napak, nato pa so kak teden dni kasneje sami ugotovili da sem v bistvu imel prav. Zanimivo... težko da bi glih teh 7 telefonov od 7 ki jih poznam bili po naključju pri nas.

Mogoče je s serijo 65 kaj boljše, vendar dvomim. Definitivno je samo nekaj. Ko bo spet začel zajebavat ga bom vrgel v steno tako, da ne ostane niti tipkovnica od njega več. In da, to je moja zadnja nokia.

PS: Ima vseeno en velik ZA: Zaslon je precej kvaliteten.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Lepo si to napisal. Nokije so včasih res bile bol kvalitetno izdelane (ohišje, gumbi). Pa z razvojem baterij so precej nazadovali. Nič kaj pohvalno.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
e60 vse ima razen kamere

jaz sem prezadovoljen baterija 4 dni (seveda je to vezano na pogovore)

+ wlan,izredno dober ekran ipd..

 
Nazadnje urejeno:

Ales

Pripravnik
7. avg 2007
403
3
18
Lichtenwald
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Citat:
Uporabnik kostevc pravi:
ksz ...

Ima kdo izkušnje z E50/E60/E65? So kakšne pomanjkljivosti?
Imam E50, ima jih kar nekaj kolegov in pa tudi dva ko imata E60.. vsi so bili zadovoljni, razen mene..... ko sem jim dokazal svoje, tudi oni niso več zadovoljni.

1. ZELO POČASEN (RES ZELO)
2. Slaba baterija
3. zelo slabo lovi signal. Če si na simobilu je torej še toliko slabše.

Primerjava 3 leta starega samsunga in te nokie... medtem ko grem v avion... na 600m ne moreš več telefonirati, na 800m izgubi signal.... samsung na 1300m še vedno dela s polovičnim signalom brez kakršnega koli šuma.

V kolikor imaš osvetlitev preko 60% moči ti baterija crkne v dveh dneh pa če ga uporabljaš ali ne. Neredko se dogaja tudi to, da kar tako izjavi da nima signala.. 10sek kasneje pa dela ko da nič ne bi bilo. Tisti ki nosijo telefon v žepu tega sicer ne opazijo, če pa ga imaš cel cajt ob sebi na mizi v stojalu pa opaziš to zelo pogosto. Vsi so se smejali opisom mojih napak, nato pa so kak teden dni kasneje sami ugotovili da sem v bistvu imel prav. Zanimivo... težko da bi glih teh 7 telefonov od 7 ki jih poznam bili po naključju pri nas.

Mogoče je s serijo 65 kaj boljše, vendar dvomim. Definitivno je samo nekaj. Ko bo spet začel zajebavat ga bom vrgel v steno tako, da ne ostane niti tipkovnica od njega več. In da, to je moja zadnja nokia.

PS: Ima vseeno en velik ZA: Zaslon je precej kvaliteten.

Še moje izkušnje z E50

1. telefon je v primerjavi z "navadnimi" telefoni res malo počasnejši, ampak to je cena symbian platforme. Zelo težko bi rekel, da je moj telefon počasen.

2. Slaba baterija?!? Mogoče se ti pogovarjaš nonstop, ali ti laufa en kup programja v ozadju, da ti kuri baterijo,... Meni v povprečju drži 4 dni brez problemov, pa se kar dosti pogovarjam. Sedaj, ko uporabljam navigacijo na njem, je seveda normalno da bluetooth prej pokuri baterijo. Baterija je za mojo oceno vse prej kot slaba.

3. Glede izgubljanja signala imaš pa prav, tega ti ne morem oporekati. Hec je, da zaradi tega nisem bil nikoli nedosegljiv, ali, da bi mi prekinilo pogovor.

Moj telefon bo te dni star 1 leto, na njem je še vedno originalno naložen Symbian. Telefon bi priporočal vsakem, ki mu umts in wlan nista primarnega pomena. Meni ni žal nakupa!