DOSJE MMC RTVSLO

elint

Fizikalc
17. mar 2012
1.779
5
38
Citat:
Uporabnik jazjaz51 pravi:
To se ne sme pozabiti da je pisal za Družino
stupid-1.gif

Mogoče se ne sme pozabiti da ni bil eden od 571 podrepnikov?

Očitno je samo to problem in vzrok zamenjave...

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
27
48
ivan ima svojo utrdbo na mmc, kjer je urednik urbanija, ki ga je nastavil možina in posledično so bili članki povsem enaki, kot na požarju in reporterju, sedaj pa je rtv odločil, da mmc ne potrebuje posebnega urednika in trikrat lahko ugibaš, kdo je zagnal vik in krik?

erikson

Guru
25. avg 2007
16.716
1.390
113
Majerjevi wordpress.com niso izbrali naključno - iz primera Mikstone vedo, koliko časa traja, da se umakne blog.

Zoho

Pripravnik
6. apr 2012
33
0
6
Pozdrav !

RTV je itak eno leglo oz. skupek najslabše možnega!! Samo jaz se pa sprašujem kako je vsebina elektronske pošte prišla v javnost. Ali to pomeni, da se zaposlenim pregleduje elektronska pošta oz.., če gre za zasebno elektronsko pošto, da so jim v le to vdrli??? Vse skupaj bi bilo po moje zrelo za preiskavo in kazenski pregon. Sicer pa značilne metode trenutno vladajočih !

LP

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.020
0
36
Citat:
Uporabnik spanspan pravi:
ivan ima svojo utrdbo na mmc, kjer je urednik urbanija, ki ga je nastavil možina in posledično so bili članki povsem enaki, kot na požarju in reporterju, sedaj pa je rtv odločil, da mmc ne potrebuje posebnega urednika in trikrat lahko ugibaš, kdo je zagnal vik in krik?

Glej spet ena tvoja klobasa ! Mene so zaradi konstruktivne kritike komunistične oblasti sčevljali že pre pol leta.Pacienti kateri poveličujejo Dražgoše, Hudo Jamo... pa ostajajo

elint

Fizikalc
17. mar 2012
1.779
5
38
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
...
Dne 01. februar 2012 08:14 je kaja sajovic napisal/-a: too much? 2012/2/1 kaja sajovic <kajasajovic@gmail.com> vse bi blo treba postrelit pa v jame z njimi.
...
http://mmcrtv.wordpress.com/

To naj bi bil primer neodvisne novinarke?
Očitno se še vedno imajo za družbenopolitične delavce.

Sovražni govor se temu reče...

elint

Fizikalc
17. mar 2012
1.779
5
38
Citat:
Uporabnik Zoho pravi:
Pozdrav !

RTV je itak eno leglo oz. skupek najslabše možnega!! Samo jaz se pa sprašujem kako je vsebina elektronske pošte prišla v javnost. Ali to pomeni, da se zaposlenim pregleduje elektronska pošta oz.., če gre za zasebno elektronsko pošto, da so jim v le to vdrli??? Vse skupaj bi bilo po moje zrelo za preiskavo in kazenski pregon. Sicer pa značilne metode trenutno vladajočih !

LP

A veš koliko anonimk smo v Sloveniji že imeli za časa Drnovška, Ropa, Bajuka, Janše, Barbare in janše???
To ni značilna metoda "trenutno vladajočih" ampak na splošno praksa vladajočih tudi Drnovšk, Ropa, Bajuka In seveda lepe Barbike!

Očitno se pozablja neka anonimka v katero je soupleten najbolj "pošten" policaj vseh časov Drago Kos...

elint

Fizikalc
17. mar 2012
1.779
5
38
Se opravičujem... tudi za časa Paterleta so na dan prihajale čudne anonimke...

elint

Fizikalc
17. mar 2012
1.779
5
38
Urbanija: Ob zapisanem človek ostane brez besed
Na dopisovanje med novinarji se je odzval tudi Urbanija. "Če bi bila na kakšnem portalu objavljena korespondenca kakšne izmed neonacističnih skupin, se verjetno ne bi bistveno razlikovala od pisanja teh "novinarjev", če jih po prebranem tako sploh še lahko imenujemo. Ob vsem, kar je zapisano, človek ostane brez besed," je za STA zapisal v odzivu.

http://www.rtvslo.si/slovenija/pirc-musarjeva-nad-objavo-dopisovanja-novinarjev/282426

elint

Fizikalc
17. mar 2012
1.779
5
38
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
He, he še dobro, da je morebitna kazen z družbenokoristnim delom za tri mulce za MMC pomembnejša od ukrepov informacijske pooblaščenke in so še vedno na prvi strani.
Zanimivo Filli trdi, da je blog DOSJE MMC RTVSLO zlagan a Musa in "udeleženke" še vedno vztrajajo pri kazenskem pregonu blogerja...

In jagoda na smetani... kaj je laž? Filli ali blog?
hysterical-1.gif

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
27
48
sedaj se je maščeval tistim 9 novinarjem, ki so glasovali proti njemu ob njegovi postavitvi za urednika, ko je dobil samo 1 glas od zaposlenih. Zelo zanimivo pa je, da o prijeti kriminalni združbi, ki je tihotapila droge in orožje, poročata za mmc kolednik, za rtv pa hlebš. A kdo ve, kakšen je postopek na rtv, kjer odločijo, kdo bo poročal o kakšni temi?

I

Izbrisan uporabnik #488

http://www.24kul.net/j/ <--- tu so šele pravi

Citat:
Hkrati je Uroš Urbanija tudi avtor na portalu 24kul.si, ki ga je vzpostavila slovenska RKC, da se z vsemi sredstvi – lažmi, manipulacijami in vsesplošnim demoniziranjem populacije LGBT – bori proti novemu Družinskemu zakoniku.

Če želi kdo postati klerošpicelj...
http://www.24kul.net/j/druzins...ristijanofobija

Po moje se še našemu 32 gabijo takšni portali.

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
40
32 taki udba-ški prijemi po moje res niso ravno blizu.

Je pa naš Rajko0028 po moje skrbnik te strani.
hysterical-1.gif