dosežki na forumu

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.876
5.459
113
Ni res......na lastno željo je bil brisan.... Neki na pol...... Cel wTf...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
:valjamse: Sebe si pozabil omenit. Si kar na vrhu te liste.
Potem bi me moral dat pred 8888 in 123. Ne zanikam pa tega da sem tudi jaz med problemi, pač prej ali slej pride do "either you die a hero or live long enough to become a villain", in že nekaj let nisem nek vzoren član tega foruma. Pa sem se trudil, ampak to je bilo že nekaj let nazaj.

ps: banan ali opozorjen pa nikoli, ti pa precej nov "alter". Je bil stari banan? :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Djte tole radikalno top shit temo prestavit v spam kotiček kamor spada.
Hvala.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Tudi z mano se normalno obnašaš in kulturno komuniciraš, jelde? :poreden: Pa tudi odjebi si mi že napisal, čeprav tega izraza nikoli in res nikoli ne uporabljaš. :fredi: Res živiš v nekih svojih sanjah.

Ne bo držalo, tebi sem napisal, da si bedak. Po tistem, ko si nekje nekomu drugemu ti napisal da je bedak ter dodal obrazložitev, da v kolikor gre za opis stanja dana etiketa pač ni in ne more biti žaljivka.
Pa glede na tvoje absolutno prepričanje o Jankovićevi nedolžnosti kljub žiljon ovadbam ter o absolutno nepovezanem poslovnem delovanju Zorana in njegovih sinov si med zadnjimi, ki mi bo pisal, da živim v nekih svojih sanjah. Oziroma si med zadnjimi, katerega zapise bom resno bral in obravnaval.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Za razliko od tebe želim jaz živeti v pravni državi, v kateri bo človek kriv, ko bo pravnomočno obsojen in ga ne bo sodil in obsodil šank.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Za razliko od tebe želim jaz živeti v pravni državi, v kateri bo človek kriv, ko bo pravnomočno obsojen in ga ne bo sodil in obsodil šank.

Za razliko od tebe se pa jaz zavedam kako funkcionira ta pravna država, po ustavi katere bi morali biti vsi enaki pred zakonom pa nismo niti približno.
Zdaj pa izvoli blejat dalje o teoriji, saj o praksi več kot očitno nimaš blage.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Saj tebe tudi nobeden več ne jemlje resno.
Že, če samo tvoj podpis prebereš vidiš, s kom imaš opravka.

Super. Potem se pa lahko malo manj ukvarjaš/te z mano v kolikor poznaš/te kompletno zgodbo in si/ste prišel/li do zaključka, da me ne gre jemati resno.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Sem skoraj 10let registriran, še kako leto prej pa le bralec. Da začneš z 8888 (123 je posebna sorta tam se strinjam) medtem ko ne omeniš fanatika snecerja, bluzija, dežurnega limalca linkov, filozofa softija, spamspama in nebroj drugih sralcev je prav sramotno da se hočeš postavljat kot neka moralna avtoriteta.

Sigurno je na forumu precej sralcev, ampak obstaja pa kategorija ultra sralcev kot sta doticna mutanta - dominatorja. Ki absolutno vso tematiko, od palačink do telefonov speljeta v neke muslimansko migrantske, levicarsko-desnicarske brozge.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Apollo8

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.876
5.459
113
Zgleda sva istočasno oddala pa je moj preplastil tvojega :)
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Nekaj me zanima.
Kakšna nenapisana pravila so (napisanih seveda ne najdem), da se lahko določenim uporabnikom onemogoči pisanje v določenih temah? Imam prepoved v Migrantih v Sloveniji, v Feminizmu in ziher še v kakšni temi, in lej ga, prepoved imam tudi v Nebulozah, v katerih sploh nisem sodelovala, saj so bile odprte v petek, jaz sem bila pa do danes blokirana.
Mimogrede me pa zanima tudi, kako lahko nekdo kar iz ljubega miru podaljša blokado, se pravi da blokado na blokado, brez da bi bila vmes sploh odblokirana, vzrok blokade je pa ..... (to je pisalo).
Kamele0N , ti boš zagotovo pravi naslov za ta vprašanja.
Izvoli.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.229
113
Pomoje da bi ti jih kdo prilepil...ampak ze sama v postu navajas da niso napisana, tako da gre za oksimoron.

Seveda jemljem tvoj zapis dobesedno in ne metaforicno, saj tak standard do drugih izvajas tudi sama.

Disclaimer:
Na poste - pokazi kje sem to naredila, “vir?”, in podobne spam predigre se ne bom odzval.

Zakaj sem ti odpisal namesto kameleona? Ker se dolgocasim na letaliscu ob cakanju na let ki zamuja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Luce

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Pomoje da bi ti jih kdo prilepil...ampak ze sama v postu navajas da niso napisana, tako da gre za oksimoron.

Seveda jemljem tvoj zapis dobesedno in ne metaforicno, saj tak standard do drugih izvajas tudi sama.

Disclaimer:
Na poste - pokazi kje sem to naredila, “vir?”, in podobne spam predigre se ne bom odzval.

Zakaj sem ti odpisal namesto kameleona? Ker se dolgocasim na letaliscu ob cakanju na let ki zamuja.
Pa menda ja ne letiš z adrio?
:oops1: