dosežki na forumu

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
ma dobr.... sej sta k dva osnovnosolca - k sta si vsec, sam se skoz drkata med sabo...

Si videl kako lepo obrazložitev ti je spisala (not) glede izpostavljene njene laži o lajkanju žaljivih postov s strani moderatorja?
Tako pač deluje - laž, zavajanje, sprenevedanje in na koncu ignore lastnega faila. Potrjuje na dnevni ravni.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.210
5.236
113
Matey, brez zamere, ampak uspešno te je potegnila s seboj in ji pariras na vseh nivojih. Tvoja komunikacija na tem forumu je v zadnjih letih šla nizbrdo, da sem se že parkrat vprašala, če je isti človek za nickom. In ne samo v pogovorih z njo, nasploh.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Matey, brez zamere, ampak uspešno te je potegnila s seboj in ji pariras na vseh nivojih. Tvoja komunikacija na tem forumu je v zadnjih letih šla nizbrdo, da sem se že parkrat vprašala, če je isti človek za nickom. In ne samo v pogovorih z njo, nasploh.

Vem, se zavedam tega in sem to parkrat tudi že sam izpostavil. Posledica branja neskončnih leftardizmov, ki jim ni ne konca ne kraja.
Argumenti jim ne pridejo do živega, potrpljenje je pa tudi že zdavnaj šlo rakom žvižgat pol pa smo kjer smo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Nope, noben drug ni kriv... To si sam pustil, zdaj pa pač ostani v tej jami z njo in ostalimi (desni ali pa levi, nima veze) ali pa pač vzemi nazaj kontrolo. S prstom na druge odrasel človek ne kaze.

To je res, da sem sam pustil, lahko bi vse skupaj zignoriral ampak imam dovolj takih ekstremni levičar kretenizmov, tako da sem se ob začetnem neupoštevanju argumentov ter glupi povratni komunikaciji pač odločil za tako nadaljevanje. Fight fire with fire i guess. Ne kažem s prstom ampak navajam realne razloge, to ni isto. Zadeva bi lahko bila rešena že zdavnaj ampak očitno ni dovolj interesa, tudi prav.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.486
1.132
113
Ne razumem kaj imaš od tega, da se z njo pregovarjaš. Jo daš na "ignore" pa naj se sama s sabo pregovarja.
Zdi se mi škoda časa (ta čas bi lahko kvalitetnejše "zapravil" - žena, otroc, bmw :D) in energije za to brezvezno prepucavanje, ki itak ne vodi nikamor.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Vem, se zavedam tega in sem to parkrat tudi že sam izpostavil. Posledica branja neskončnih leftardizmov, ki jim ni ne konca ne kraja.
Argumenti jim ne pridejo do živega, potrpljenje je pa tudi že zdavnaj šlo rakom žvižgat pol pa smo kjer smo.
Si primitiven, agresiven, napadaš drugače misleče in lažeš o nas. Enak si bil že kot moderator. Ko se ti postavimo po robu, pa jamraš kakšni da smo. Forum je namenjen izmenjavi mnenj, ne pa diktaturi tebe in tebi podobnih.
 
Nazadnje urejeno:

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
To je res, da sem sam pustil, lahko bi vse skupaj zignoriral ampak imam dovolj takih ekstremni levičar kretenizmov, tako da sem se ob začetnem neupoštevanju argumentov ter glupi povratni komunikaciji pač odločil za tako nadaljevanje. Fight fire with fire i guess. Ne kažem s prstom ampak navajam realne razloge, to ni isto. Zadeva bi lahko bila rešena že zdavnaj ampak očitno ni dovolj interesa, tudi prav.
No vidiš in tu se kaže pristranost in nesposobnost trenutnih in bivših moderatorjev.
Če ne bi bil bivši bi bil že zdavnaj v banovcih.
Samo kaj, ko vi ne razumete, da dolgo ne moreš ignorirat določene kretene in da ti enkrat dopiz...
In ko nekomu od navadnih "smrtnikov" dopi... potem je banan medtem, ko tisti ki so pri koritu še vedno lahko brez sankcij stresajo kretinizme naprej.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
No vidiš in tu se kaže pristranost in nesposobnost trenutnih in bivših moderatorjev.
Če ne bi bil bivši bi bil že zdavnaj v banovcih.
Samo kaj, ko vi ne razumete, da dolgo ne moreš ignorirat določene kretene in da ti enkrat dopiz...
In ko nekomu od navadnih "smrtnikov" dopi... potem je banan medtem, ko tisti ki so pri koritu še vedno lahko brez sankcij stresajo kretinizme naprej.

Uff, več kot očitno še en, ki ne pozna celotne zgodbe. Čimveč takih pa bo morda na koncu še izpadlo, da je v pisanju jagebabe celo kaj smisla :valjamse:
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
No vidiš in tu se kaže pristranost in nesposobnost trenutnih in bivših moderatorjev.
Če ne bi bil bivši bi bil že zdavnaj v banovcih.
Samo kaj, ko vi ne razumete, da dolgo ne moreš ignorirat določene kretene in da ti enkrat dopiz...
In ko nekomu od navadnih "smrtnikov" dopi... potem je banan medtem, ko tisti ki so pri koritu še vedno lahko brez sankcij stresajo kretinizme naprej.

Nekateri smo na tem forumu prisotni ze vec kot 10 let. Od samega zacetka, takrat ko je Alter nastal kot naslednjih legendarnega Mobisuxa. To kar je na tem forumu za videt zadnja leta je pac grmenje v dno dna. Po zaslugi enoinistih osebkov ki ali vsako temo preusmerijo v svojo (laznopoliticno) beznico ali pa kar sami odpirajo enoiniste topice in noter vodijo diskusje sami s seboj.
Moderatorji pa lepo tolerirajo zagovedni diskurz unicevalcev in preganjalcev intelekta foruma, zacensi z raznimi 8888, 123 in ostalimi mutanti enoinistih veleumov.
Da pa je mera polna pa beremo tu o "leftardih".
Ampak kaj cemo, vsak je svoje srece kovac.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Nekateri smo na tem forumu prisotni ze vec kot 10 let. Od samega zacetka, takrat ko je Alter nastal kot naslednjih legendarnega Mobisuxa. To kar je na tem forumu za videt zadnja leta je pac grmenje v dno dna. Po zaslugi enoinistih osebkov ki ali vsako temo preusmerijo v svojo (laznopoliticno) beznico ali pa kar sami odpirajo enoiniste topice in noter vodijo diskusje sami s seboj.
Moderatorji pa lepo tolerirajo zagovedni diskurz unicevalcev in preganjalcev intelekta foruma, zacensi z raznimi 8888, 123 in ostalimi mutanti enoinistih veleumov.
Da pa je mera polna pa beremo tu o "leftardih".
Ampak kaj cemo, vsak je svoje srece kovac.
Žal ne samo svoje, kadar to počnejo moderatorji, tako kot tukaj.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Uff, več kot očitno še en, ki ne pozna celotne zgodbe. Čimveč takih pa bo morda na koncu še izpadlo, da je v pisanju jagebabe celo kaj smisla :valjamse:
Nč bat poznam raznorazne zgodbe. Nisi tako nedolžen kakor se delaš.
Pa še enkrat si preberi ker ti marsikaj ni jasno in si v svojem svetu.
No vidiš in tu se kaže pristranost in nesposobnost trenutnih in bivših moderatorjev.
Če ne bi bil bivši bi bil že zdavnaj v banovcih.
Samo kaj, ko vi ne razumete, da dolgo ne moreš ignorirat določene kretene in da ti enkrat dopiz...
In ko nekomu od navadnih "smrtnikov" dopi... potem je banan medtem, ko tisti ki so pri koritu še vedno lahko brez sankcij stresajo kretinizme naprej.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Je lepo razvidno iz citata - najprej omenja žaljenje z moje strani in s strani osmice ter nato lajkanje v ločenemu stavku, debatirala je pa z moderatorjem torej je povsem jasno kam pes taco moli - da se v določenem primeru ne sankcionira ampak se lajka.




Ni pa čisto nič novega, da izreče kakšno laž, ki jo nato skuša prikazati popolnoma drugače ali pa zignorira zadevo.

Drugače pa kot že omenjeno - do normalnih ljudi se normalno obnašam in prav kulturno komuniciram, nekaj drugega so pa ekstremni levičarji tipa jagababa, deky_, itd, katerim se kljub mnogo kulturnim razlagam ne da dopovedati ama nič, ja ok, potem pa ne bo več kulturnih razlag. Jaz se pač ne grem tistega da moram biti na vsak način boljši tako da, če se boš špilal debila, te bom pa še obravnaval kot debila. Vsakomur svoje.
Tudi z mano se normalno obnašaš in kulturno komuniciraš, jelde? :poreden: Pa tudi odjebi si mi že napisal, čeprav tega izraza nikoli in res nikoli ne uporabljaš. :fredi: Res živiš v nekih svojih sanjah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Nekateri smo na tem forumu prisotni ze vec kot 10 let. Od samega zacetka, takrat ko je Alter nastal kot naslednjih legendarnega Mobisuxa. To kar je na tem forumu za videt zadnja leta je pac grmenje v dno dna. Po zaslugi enoinistih osebkov ki ali vsako temo preusmerijo v svojo (laznopoliticno) beznico ali pa kar sami odpirajo enoiniste topice in noter vodijo diskusje sami s seboj.
Moderatorji pa lepo tolerirajo zagovedni diskurz unicevalcev in preganjalcev intelekta foruma, zacensi z raznimi 8888, 123 in ostalimi mutanti enoinistih veleumov.
Da pa je mera polna pa beremo tu o "leftardih".
Ampak kaj cemo, vsak je svoje srece kovac.
Sem skoraj 10let registriran, še kako leto prej pa le bralec. Da začneš z 8888 (123 je posebna sorta tam se strinjam) medtem ko ne omeniš fanatika snecerja, bluzija, dežurnega limalca linkov, filozofa softija, spamspama in nebroj drugih sralcev je prav sramotno da se hočeš postavljat kot neka moralna avtoriteta.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Sem skoraj 10let registriran, še kako leto prej pa le bralec. Da začneš z 8888 (123 je posebna sorta tam se strinjam) medtem ko ne omeniš fanatika snecerja, bluzija, dežurnega limalca linkov, filozofa softija, spamspama in nebroj drugih sralcev je prav sramotno da se hočeš postavljat kot neka moralna avtoriteta.
:valjamse: Sebe si pozabil omenit. Si kar na vrhu te liste.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Sem skoraj 10let registriran, še kako leto prej pa le bralec. Da začneš z 8888 (123 je posebna sorta tam se strinjam) medtem ko ne omeniš fanatika snecerja, bluzija, dežurnega limalca linkov, filozofa softija, spamspama in nebroj drugih sralcev je prav sramotno da se hočeš postavljat kot neka moralna avtoriteta.
snečko je bil blokiran. dobro jutro in lahko noč
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy