dosežki na forumu

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Nekaj me zanima.
Kakšna nenapisana pravila so (napisanih seveda ne najdem), da se lahko določenim uporabnikom onemogoči pisanje v določenih temah? Imam prepoved v Migrantih v Sloveniji, v Feminizmu in ziher še v kakšni temi, in lej ga, prepoved imam tudi v Nebulozah, v katerih sploh nisem sodelovala, saj so bile odprte v petek, jaz sem bila pa do danes blokirana.
Mimogrede me pa zanima tudi, kako lahko nekdo kar iz ljubega miru podaljša blokado, se pravi da blokado na blokado, brez da bi bila vmes sploh odblokirana, vzrok blokade je pa ..... (to je pisalo).
Kamele0N , ti boš zagotovo pravi naslov za ta vprašanja.
Izvoli.

jah lej, tko to pac je na alterju. ko te tapravi zasovrazijo, potem pac jebe.s jeza. moram pa priznat, da si vztrajna. ob takem sikaniranju in neprestanem ponizevanju in zaljenju bi jest resno razmislil o ponovni prijavi po banu.

sej ne da zagovarjam, sam nekateri so pac pripadniki taprave alter stranke in si to lahko pac privoscijo. Dvojna merila so postala dejstvo tukaj na cveku.

v enem drugemu forumu je tema malo zasmrdela po prepiru, je mod takoj zaklenil temo - brez banov, samo zaklep za nekaj dni, da se akterji umirijo... tega manjka na alterju. ali pac ne znamo drugace mogoce...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
svojo temo si naredi za taka vprašanja in ne ugrabljaj moje.

a bo kdaj to dosežek? tista stvar iz prvega prispevka?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
haha, pa res ja... tebe tok bana, da nekako izenaci razmerje. k glih more, da mu ne moremo ocitati pristranosti...

sej tko, ko vaju s babo opazujem, sta si precej podobna, sam vsak vlece v svojo smer.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Mene bolj zanima zakaj imam prepoved pisanja v temah, v katerih sploh nisem pisala. Kar tako malo vnaprej, tako kot banovci na rezervo?
Kot tista blokada uporabnice češ da je nevemkdože?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Mene bolj zanima zakaj imam prepoved pisanja v temah, v katerih sploh nisem pisala. Kar tako malo vnaprej, tako kot banovci na rezervo?
Kot tista blokada uporabnice češ da je nevemkdože?
Očitno si imela namen zasrat tudi tisto temo...ampak se sedaj na račun preventive lahko notri normalno pogovarjamo....ČE to ni DOSEŽEK!:cheer:

Kar se tiče podaljšanja bana...mel sem te namen bannat za čez weekend.......ker sem imel res kvalitetno zapolnjen čas.....in si nisem dovolil da ko bi odprl alter v nedeljo pozno zvečer ali v ponedeljek zgodaj zjutraj....da bi me takoj kap od vseh opozoril in tvojega spama! In sem ugotovil da če te banam DO 30.6 to ne vključuje tudi tega dne......my bad :)

Kaj si pa kaj ti počela čez weekend? Kaj koristnega al sam safr in iskanje prepira?

Preventiva all the way..glede na tvoj rejting tu gor... .. :cheer:
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Mene bolj zanima zakaj imam prepoved pisanja v temah, v katerih sploh nisem pisala. Kar tako malo vnaprej, tako kot banovci na rezervo?
Kot tista blokada uporabnice češ da je nevemkdože?

Preventiva je veliko boljša od kurative...
Jaz bi se na tvojem mestu vprašal: zakaj mi sploh omejujejo svobodo pisanja? Mogoče izkušnje iz preteklosti?
Očitno je nekaj odzadi...
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Očitno si imela namen zasrat tudi tisto temo...ampak se sedaj na račun preventive lahko notri normalno pogovarjamo....ČE to ni DOSEŽEK!:cheer:

Kar se tiče podaljšanja bana...mel sem te namen bannat za čez weekend.......ker sem imel res kvalitetno zapolnjen čas.....in si nisem dovolil da ko bi odprl alter v nedeljo pozno zvečer ali v ponedeljek zgodaj zjutraj....da bi me takoj kap od vseh opozoril in tvojega spama! In sem ugotovil da če te banam DO 30.6 to ne vključuje tudi tega dne......my bad :)

Kaj si pa kaj ti počela čez weekend? Kaj koristnega al sam safr in iskanje prepira?

Preventiva all the way..glede na tvoj rejting tu gor... .. :cheer:

Haha. Bolje sprečit nego lečit, a. :valjamse::bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jezek

Guru
24. jul 2008
2.530
1.177
113
Naceloma se nerad spuscam v tovrstne debate, vendar....kljub moji izraziti demokraticnosti toplo pozdravljam cim daljsa obdobja odsotnosti doticne s foruma. Slednje zelo pozitvno deluje na moj vid, spanec in odnos z zeno (ter ostalim zenskim zivljem).