dosežki na forumu

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Saj res, skorajda pozabil - kaj je pa zdaj s to tvojo zadnjo lažjo, da se moderator lajka poste, kjer se te žali? To je pa zdaj že passe in bo fokus na žaljenju in ne na tvoji laži, ki je to debato načela?
Napisala sem da bivši mod žali (kar si mimogrede maloprej tudi javno priznal) in ne da sedanji lajka. Spet lažeš o mojih zapisih.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
A veš kam pol pridemo če se bomo kregal pa banal za vsako vejico pa izraz (javno osebo)....???

Dokler ni osebnega žaljenja nima smisla reagirat....my 50c

ne govorim o vejicah in bannanju. ban je pomoje res skrajna oblika...

sej se post izbrise/samopopravi in je. avtor bo hitro dojel, da se takega pisanja ne sprejema in bo spremenil nacin izrazanja al pa nehal pisati.

ce se beseda krucefiks lahko samo popravi bi se tudi kaksne druge sopomenke. seveda bi pa morali seznam stalno dopolnjevat....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Napisala sem da bivši mod žali (kar si mimogrede maloprej tudi javno priznal) in ne da sedanji lajka. Spet lažeš o mojih zapisih.

Sem točno zato citiral tvoj post, kjer omenjaš najprej žaljenje z moje strani ter 8888 in nato povsem posebej še lajkanje. Odjebi že enkrat s temi svojimi spini in lažmi ali pa že drži parkrat dano besedno in me daj na ignore ter mi ne repliciraj. V nasprotnem primeru pa ne pyzdi čez več kot zaslužene bane.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
Sem točno zato citiral tvoj post, kjer omenjaš najprej žaljenje z moje strani ter 8888 in nato povsem posebej še lajkanje. Odjebi že enkrat s temi svojimi spini in lažmi ali pa že drži parkrat dano besedno in me daj na ignore ter mi ne repliciraj. V nasprotnem primeru pa ne pyzdi čez več kot zaslužene bane.

sorry, tukej si kiksnil. je jasno napisano bivsi mod, in je cist jasno napisano da bivsi mod zali... kar ima prav...

ce se do vseh zensk tko obnasas, to ni normalno, pa tud ce so dosadne u pm...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
sorry, tukej si kiksnil. je jasno napisano bivsi mod, in je cist jasno napisano da bivsi mod zali... kar ima prav...

ce se do vseh zensk tko obnasas, to ni normalno, pa tud ce so dosadne u pm...

Je lepo razvidno iz citata - najprej omenja žaljenje z moje strani in s strani osmice ter nato lajkanje v ločenemu stavku, debatirala je pa z moderatorjem torej je povsem jasno kam pes taco moli - da se v določenem primeru ne sankcionira ampak se lajka.

A veš kam pol pridemo če se bomo kregal pa banal za vsako vejico pa izraz (javno osebo)....???

Dokler ni osebnega žaljenja nima smisla reagirat....my 50c
Pa še takrat je odvisno kdo koga, kajne? Ko recimo mene 4x8 in bivši mod, se to celo lajka, kenede?

Ni pa čisto nič novega, da izreče kakšno laž, ki jo nato skuša prikazati popolnoma drugače ali pa zignorira zadevo.

Drugače pa kot že omenjeno - do normalnih ljudi se normalno obnašam in prav kulturno komuniciram, nekaj drugega so pa ekstremni levičarji tipa jagababa, deky_, itd, katerim se kljub mnogo kulturnim razlagam ne da dopovedati ama nič, ja ok, potem pa ne bo več kulturnih razlag. Jaz se pač ne grem tistega da moram biti na vsak način boljši tako da, če se boš špilal debila, te bom pa še obravnaval kot debila. Vsakomur svoje.
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
ok, cakam na njeno pojasnilo...

ampak vseeno ne mores cloveku rect odjebi. pac si mislis svoje in gres naprej.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
ok, cakam na njeno pojasnilo...

ampak vseeno ne mores cloveku rect odjebi. pac si mislis svoje in gres naprej.

Načeloma se strinjam s tabo a v tokratnem ("tokratnem") primeru imamo opravka z zelo...hmmm... "zanimivim" primerkom ženske, kjer na podlagi premnogih preteklih izkušenj nabranih v zadnjih par letih, lahko povsem mirno rečem odjebi, brez da bi se zaradi tega kakorkoli obremenjeval. Glede na vse njene debilizme, zavajanja, laži in sprenevedanja, ki jih je stresla na ta forum odkar je prijavljena s svojo vojsko alternickov, je to še zelo mila oblika odziva.

In evo, že nadaljuje s svojim načinom delovanja in ti je že natresla dve podvprašanji pa čeprav je vsem kristalno jasno o čem teče debata. Obup.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Načeloma se strinjam s tabo a v tokratnem ("tokratnem") primeru imamo opravka z zelo...hmmm... "zanimivim" primerkom ženske, kjer na podlagi premnogih preteklih izkušenj nabranih v zadnjih par letih, lahko povsem mirno rečem odjebi, brez da bi se zaradi tega kakorkoli obremenjeval. Glede na vse njene debilizme, zavajanja, laži in sprenevedanja, ki jih je stresla na ta forum odkar je prijavljena s svojo vojsko alternickov, je to še zelo mila oblika odziva.

In evo, že nadaljuje s svojim načinom delovanja in ti je že natresla dve podvprašanji pa čeprav je vsem kristalno jasno o čem teče debata. Obup.
V parih letih je od kdaj?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
ma dobr.... sej sta k dva osnovnosolca - k sta si vsec, sam se skoz drkata med sabo...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
A je tale Peter Klepec dobra za pod cojones? Drugače bi jaz preskočil...