dosežki na forumu

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Spamerji iz "drugega" pola upoštevajo če jih kaj prosiš po ZS in se potem tega tudi držijo.....
Pri tebi ni takega uspeha...
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Kamele0N

Se lih ne strinjam da opozoriš prek ZS da boš banal če se bo nadeljevalo..

Mene nisi niti enkrat opozoril ampak si enostavno stisnil ban itn.. Ker pač nisi sprejel kritike na svoje delo.. itn itn.. ;)

Lp..
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Mi2 imava etak pogoste "diskusije" po ZS kanalih....tko da ne bo držalo da ti "kar na 1x stisnem ban nekje iz Marsa"....se prej še malo kregaš z mano in probavaš do kje gre moje potrplenje....

Seveda potem tega ne pozabiš predstavit kot da si uboga žrtev nekega moderatorjevega konstrukta...

Do sedaj si bil banan samo 1x iz moje strani! (je bilo mogoče 2x?)
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Sedaj nevem komu si ti odgovarjal... Mi2 nimava nobenih pogorov prek ZS...:sprasujemse:

A ko drugo nima smisla bilo kaj več napisat ko vem kam pol to pelje..

Lp..
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Ne lej....bidi fer in priznaj da se veliko driblava prek ZSjev...
Tudi če niso ZSji direktno...so to še vedno pogovori prek funkcije "opozori moderatorja"....je tako?

Je pa fajn potem tukaj napisat pred uporabniki ki tega ne morejo vidit da se mi kar na lepem malo " odpelje" in te banam iz Marsa...

Lep spin ;)

Lp tudi tebi!
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
mene tudi niso opozorili ampak so mi kar brisali prispevek... :jok:

PS: česa se 123 tako drži? meni se ne zdi nekaj redoljuben. sem kaj spregledal?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
msenjur vse to sem že implementiral.....zaklenjeno spamkanto...tudi možnost izključitve glavnih spamerjev v temah sem uporabil.....

In najbolj glasni proti temu so bili ravno te katerim so bili te ukrepi namenjeni (še ti si glasno sodeloval v razpravah.....sedaj bi bil pa pameten......LoL)...

ja sej sodelujem, sam ker mi pač dvigne pokrov, ko vidim kaksne neumnosti so eni zmozni skupej spravit. sej se velikokrat ugriznem v jezik, sam kdaj pac ne gre... in vsak lahko izrazi svoje mnenje na lep nacin, brez zaljivk in ponizevanja.

ce bi mel zaklenjen podforum, teh tem sploh nebi opazil, in bi bilo prebiranje po alterju lepse.

in fora je, da se pac ne dopusti da tema pride do predrkavanja, oz bi se jo prestavilo v vas zaklenjen forum. sej veliko tem je pac zanimivih, dokler ne pride do predrkavanja. recimo tema o huawei - sej je bila zanimiva za brat, akterji so vedeli o cem pisejo, sam kaj ko je bil stalno nek politicni protikomunajzarski prizvok. sej nas ne briga rezim v dezeli, ampak hawei-google-usa....

sej izkljucitev spammerjev ni resitev. treba jih je prevzgojit, oz pokazat kje je meja. ce mu bo pasal se bo kultiviral, drugace bo pa nasel drug forum, kjer je pac to dovoljeno.

se najbolj je pa smesno, da je v vsakem forumu pripet pravilnik za forum, pa se vseeno veselo krsi dolocene pravila glede zaljenja in rasizma. za koga so potem te pravilniki?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
A veš kam pol pridemo če se bomo kregal pa banal za vsako vejico pa izraz (javno osebo)....???

Dokler ni osebnega žaljenja nima smisla reagirat....my 50c
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Pa še takrat je odvisno kdo koga, kajne? Ko recimo mene 4x8 in bivši mod, se to celo lajka, kenede?

way-over-there-is-where-you-go-with-that-bullshit-21550143.png
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Ne lej....bidi fer in priznaj da se veliko driblava prek ZSjev...
Tudi če niso ZSji direktno...so to še vedno pogovori prek funkcije "opozori moderatorja"....je tako?

Je pa fajn potem tukaj napisat pred uporabniki ki tega ne morejo vidit da se mi kar na lepem malo " odpelje" in te banam iz Marsa...

Lep spin ;)

Lp tudi tebi!

Pa ne da modeŁ spet kr neki po svoje dojema in potem to predstavlja kot dejansko realnost? Kdo bi si mislil :aplauz:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Me ne žalita in zmerjata?

Spet wannabe spin :zavijazocmi:
Ne da se te ne žali ampak se ne lajka se postov, kjer te žalim, kar je pač posledica tvojega debilnega načina delovanja na temu forumu. Ni tako že od začetka ampak si si ta negativen status ter temu primerno komunikacijo zagotovila sčasoma.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Torej me žalita in zmerjata?

Seveda. S svojim neskončnim in namernim sprenevedanjem (namernim zato ker v drugih topicih na drugih področjih kažeš sposobnost normalnega razmišljanja IN komuniciranja) si IMHO drugega ne zalužiš več. Že tole zdajle je v bistvu povsem nepotrebna razlaga, namenjena bolj drugim kot pa tebi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Saj res, skorajda pozabil - kaj je pa zdaj s to tvojo zadnjo lažjo, da se moderator lajka poste, kjer se te žali? To je pa zdaj že passe in bo fokus na žaljenju in ne na tvoji laži, ki je to debato načela?
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Seveda. S svojim neskončnim in namernim sprenevedanjem (namernim zato ker v drugih topicih na drugih področjih kažeš sposobnost normalnega razmišljanja IN komuniciranja) si IMHO drugega ne zalužiš več. Že tole zdajle je v bistvu povsem nepotrebna razlaga, namenjena bolj drugim kot pa tebi.
Moderator, bereš tole?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Moderator, beri še tole :cheer:

Saj res, skorajda pozabil - kaj je pa zdaj s to tvojo zadnjo lažjo, da se moderator lajka poste, kjer se te žali? To je pa zdaj že passe in bo fokus na žaljenju in ne na tvoji laži, ki je to debato načela?

Pa preden gre spet kakorkoli brisati in popravljati poste kot ji je v navadi naj prilepim še obtožujoči post:

A veš kam pol pridemo če se bomo kregal pa banal za vsako vejico pa izraz (javno osebo)....???

Dokler ni osebnega žaljenja nima smisla reagirat....my 50c

Pa še takrat je odvisno kdo koga, kajne? Ko recimo mene 4x8 in bivši mod, se to celo lajka, kenede?